Підписатися на RSS

23.04.20

/Files/images/10__klas/8ц.jpg/Files/images/10__klas/8я.jpgЛітературне читання. 4 клас/Files/images/10__klas/8к.jpgЦікаво знати: 25 вражаючих фактів про тварин, які здивують (фото, відео)

/Files/images/10__klas/8й.jpgКращі ДИТЯЧІ пісні українською мовою, СУПЕРЗБІРКА! НОВИНКИ 20204 клас. (22.04). Літературне читання. Читання вголос. Контрольна робота/Files/images/10__klas/8ф.png

22.04.20

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУПідготовка до ЗНО listeningДистанционное обучение по предмету физкультура. Круговая тренировка легкоатлетов для 1-4 классов8 клас. Українська мова. Словосполучення і речення (Тиж.3:ВТ)/Files/images/10__klas/87.jpgПідтримуйте одне одного – звернення Харарі, Далай Лами, Шлейхера до українських вчителівЯк писати ПІВ з іменниками за правилами правопису 2019 року. Зміни у порівнянні з правописом 1993 р.Інформаційний відеоролик для дітей про шкідливість сміття/Files/images/10__klas/95.jpgІсторія України 10 клас. Вигнання з України нацистських окупантівВідкриваємо спосіб множення та ділення на 10. Вивчаємо ділення на рівні частини. Презентація до уроку математики 2 клас НУШ До підручника С.Скворцова та О.Онопрієнко. Повторення множення та ділення на 0 та 1. Дистанційне навчанняНавчаємось дистанційно (аудіодиктант - 64 слова)/Files/images/10__klas/94.jpgНавчальний рік в Україні почнеться з перевірок знань школярів, – наказ МОН/Files/images/10__klas/93.jpgПриродознавство, 3 класСР Головні слова у реченні, складаю речення, 2 клас українська мова/Files/images/10__klas/91.jpgАКАДЕМІЯ СУЧАСНИХ ОСВІТЯН запрошує на безкоштовний вебінар 22 квітня о 14.00 з Жанна Вихрестенко на тему «Технології креативності – стимул для творчості».

Практично кожна людина рано чи пізно зіштовхується із ситуацією, в якій немає однозначного «правильного» чи «неправильного» розв’язку. Але рішення необхідно ухвалювати і діяти. Саме тоді – знаємо ми про те чи ні – на допомогу приходить креативне мислення. Краще, звісно, знати і вміти цілеспрямовано застосовувати цю потужну здатність, закладену в нас природою. Адже ситуації, що вимагають від нас нестандартного підходу, трапляються все частіше.

Жанна Вихрестенко - професійний тренер, сертифікований тренер-коуч, арт-коуч, ігротехнік.
Говоритимемо про те, як
✅ навчитися долати стереотипи
✅ створювати та знаходити оригінальні ідеї
✅ розвинути нестандартне мислення
✅ розв’язувати задачі оригінальним способом
✅володіти коучинговими інструментами креативного мислення
✅ бачити проблеми під іншим кутом та вирішувати їх унікальним способом.
Після вебінару можна отримати електронний СЕРТИФІКАТ від АКАДЕМІЇ СУЧАСНИХ ОСВІТЯН (за нормами МОН, 2 академічні години).

/Files/images/10__klas/90.jpgШкольников предупредили: новый учебный год начнется с проверки знанийПрезентації : українська мова. 2 клас (за програмою О. Савченко)11 клас. Українська мова. Стилістичні можливості складного речення. (Тиж.2:ПТ)Вебінар: "Організація дистанційного навчання з математики за допомогою онлайн платформи GIOS"Частина 2УРОКИ ФІЗИКИ ОНЛАЙН ДЛЯ 10 КЛАСУ: ВСІ ВІДЕО Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/uroki-fiziki-onlayn-dlya-10-klasu-vsi-video.htmlРічні контрольні під час карантину можуть провести дистанційно

Підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) можуть провести віддалено, за допомогою цифрових технологій.

Про це йдеться вроз’ясненніМіністерства освіти і науки щодо роботи шкіл під час карантину.

Підсумкові оцінки за семестр виставлятимуть, враховуючи оцінки під час дистанційного навчання та до його початку.

Якщо з навчального предмета не передбачені тематичні підсумкові роботи, підсумкову оцінку можуть виставляти за результатами поточного оцінювання. Учнів, які не мають результатів поточного оцінювання з об’єктивних причин, оцінять за результатами проведення семестрової контрольної роботи.

Тематичні та семестрові підсумкові роботи, які проводять в умовах дистанційного навчання під час карантину, запишуть у класному журналі, не зазначаючи дати їх проведення.

Річне оцінювання виставлять, враховуючи результати оцінювання за перший та другий семестри навчального року.

Детальніше читайте в матеріалі:Як учням і вчителям закінчити навчальний рік: роз’яснення МіносвітиІнструментальна цифрова дидактика. #8. Дослідження броунівського руху

17.04.20

Навчаємось дистанційно Диктант № 4 ( аудіодиктант)Українська мова. 4 клас. Диктант.Таблиця множення на 2 ( закріплення)Математика. 1 клас. Знаходження невідомого доданка. Реп від Зайця

Математика. 1 клас. Знаходження невідомого доданка. Реп від Зайця.Учасники пробного ЗНО отримали нові інструменти для підготовки

Джерело:https://www.pedrada.com.ua/news/5428-uchasniki-probnogo-zno-otrimali-nov-nstrumenti-dlya-pdgotovki?fbclid=IwAR2b_qNew1UxiZLfSwmuu-p1SslKWM-3yydAAfzDwfzUjrwE9ABzvDbfNLAМОН закликало школи не планувати дзвоники та випускні

Джерело:https://acc.cv.ua/news/ukraine/mon-zaklikalo-shkoli-ne-planuvati-dzvoniki-ta-vipuskni-57443?fbclid=IwAR1FdBFdBYoyRwtLqlluRm9RTBl4OLjLR-qhKa9BlsNSyMXdXnQ281jadsw. Сайт http://acc.cv.ua/

/Files/images/10__klas/лі.jpgОсвіта на карантині: МОН запустило новий інформаційний ресурс

Із моменту початку карантину освітній процес зазнав численних змін. Їх настільки багато, що зорієнтуватися та запам'ятати одразу все буває не так просто. Утім, тепер ситуація зміниться – Міністерство освіти і науки України запустило новий інформаційний ресурс. Тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

«З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому інфоресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН. Ми вдячні партнерам зі швейцарсько-українського проєкту DECIDE за підтримку ініціативи, яка стане в нагоді і педагогам, і батькам з учнями, і тим, хто слідкує за ситуацією з карантином в Україні».

т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій

На інфоресурсі розміщено ключову інформацію про:

  • зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів;
  • авершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію;
  • режим роботи педагогів, зарплати, відпустки, атестації, заповнення класних журналів;
  • інструменти для дистанційного навчання тощо.

Також тут ви знайдетеконтакти установ і служб, які стануть у пригоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.

Звісно, у разі змін режиму карантину або ухвалення нових рішень у системі освіти, інформацію буде оновлено.

Кампанію «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти» було розроблено за підтримки Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»./Files/images/10__klas/ри.jpgКорисні програми для гаджетів для дітей з особливими освітніми потребами

/Files/images/10__klas/шя.jpgШановні батьки та колеги!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 14 квітня на сайті проєкту "Інтелект України" розміщуються відеоуроки, які команда проєкту намагається для вас оперативно готувати та викладати, наскільки це можливо у реаліях карантину.

Станом на 16 квітня на сайті "Інтелект України" розміщено відеоуроки для 1-х класів, 29-й тиждень:
▪️математика - уроки 1-4;
▪️українська мова - уроки 1-3;
▪️українська мова (читання) - уроки 1-3.
Відеоуроки будуть доступні впродовж карантину.
Наразі, команда проєкту працює над створенням відеоуроків для 2-х та 3-х класів.

Просимо вас слідкувати за оновленнями на основній платформі проєкту - сайті "Інтелект України" (https://intellect-ukraine.org/)

Основними навчально-методичними матеріалами у навчальному процесі є робочі зошити, відео- та аудіоматеріали, які розміщено на сайті «Інтелект України». Відеоуроки створюються, як допоміжний засіб у навчанні під час карантину, та можуть використовуватися для закріплення матеріалу. Пам’ятаймо, що основним організатором навчального процесу є вчитель!Закон про середню освіту: МОН роз’яснило важливі питання/Files/images/10__klas/92948461_3457119117647975_5344662487167926272_o.jpg

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено.

Лист роз’яснює організацію оцінювання в умовах дистанційного навчання. Так, у ньому йдеться про особливості:

▪поточного, формувального та підсумкового оцінювання,
▪оцінювання учнів 1-2-х класів та 3-х пілотних класів НУШ,
▪підсумкового оцінювання учнів, які навчаються за індивідуальною формою.

Роз’яснення також містить рекомендації щодо організованого завершення навчального року. Зокрема, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня.

Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

Під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

Крім того, роз’яснення містить інформацію про особливості зарахування учнів до 5-х класів закладів загальної середньої освіти.

Докладніше:bit.ly/3cqgzyy

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. Лист МОН

/Files/images/10__klas/93269177_2786791611389306_5572439295957925888_o.jpg

/Files/images/10__klas/93313238_2786791641389303_4975514566382321664_o.jpg

/Files/images/10__klas/93571139_2786791624722638_4910923386441433088_o.jpg

/Files/images/10__klas/93110139_2786791734722627_3015523979067654144_o.jpg

/Files/images/10__klas/93277961_2786791758055958_4278488537277399040_o.jpg

/Files/images/10__klas/93411682_2786791808055953_5932384295829110784_o.jpg

/Files/images/10__klas/93272841_2786791844722616_8831487542751657984_o.jpg

/Files/images/10__klas/93702758_2786791864722614_2588202439949680640_o.jpg

16.04.20

/Files/images/2017a/ке7.jpg

Як відбуватиметься підсумкове оцінювання учнів під час карантину?

Підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) може здійснюватися віддалено, із використанням цифрових технологій для всіх учнів, включно з тими, що здобувають освіту за однією з індивідуальних форм.

Про це йдеться уроз'ясненніМіністерства освіти і науки щодо роботи шкіл під час карантину.

У відомстві зазначають, що підсумкова оцінка за семестр виставляється з урахуванням результатів тематичного оцінювання, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку, практичних робіт з навчальних предметів природничого циклу, результатів оцінювання різних видів мовленнєвої діяльності учнів тощо.

Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, підсумкова оцінка може виставлятися за результатами поточного оцінювання. Учні, які не мають результатів поточного оцінювання з об'єктивних причин, можуть бути оцінені за результатами проведення семестрової контрольної роботи.

Тематичні та семестрові підсумкові роботи, які було проведено в умовах дистанційного навчання під час карантину, записуються в класному журналі без зазначення дати їх проведення.

Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.Орудний відмінок: Ігорем чи Ігором? Грушею чи грушою?Вправи "Перевіримо увагу і пам'ять" 1, 2 клас/Files/images/2017a/9лд.jpg

Звіт виконання дистанційної роботи вчителя

початкових класів з 06.04.2020 по 24.04.2020.
У звіті вказано , за якими посиланнями можна знайти ті чи інші форми
роботи у 2 класі НУШ під час дистанційної роботи.
ДатаЧас роботиЗмістроботиВідмітки про виконання
06.04.20208.00-11.551.Розробкаі розміщеннязавдань для учнівкласуу вайбер-групіна період карантину.2.Підібрати презентацію "Як поводитися під час карантину"3.Ознайомитися з інформацією щодо завершення 2019/2020 навчального року.https://vseosvita.ua/library/prezentacia-ak-povoditisa-pid-cas-karantinu-224017.htmlhttp://osnova.com.ua/new
07.04.20208.00-11.551. Підібрати відеоурок зукраїнської мови«Розпізнаю речення»2. Добірка відео дотеми «Текст»https://www.youtube.com/watch?v=f8o770BzhMc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Qd7Q8qO1F22Lpbv0K3lNavfEMbYTV5L8ArIG-_qhrZ1lYGexI2eyNHh8
08.04.20208.00-11.551. Індивідуальні консультації учнів по телефону2.Підібрати відеоурок зукраїнської мови« Текст»3.Перевірка робіт учнів.https://kzvielikoburlutsk.padlet.org/mitlevichirina1/irxuyp8iezes
09.04.20208.00-11.551.Підготовка презентації з математики«Задачі на ділення»2. Створення онлайн тестів з теми «Речення»3.Підготувати тексти для читання та усного переказу (дистанційне навчання) 2 клас.https://vseosvita.ua/library/prezentacia-tablici-dilenna-na-2-i-3-prosti-zadaci-na-dilenna-samostijna-robota-1456.htmlhttps://naurok.com.ua/test/ukrainska-mova/klas-2https://vseosvita.ua/library/teksti-dla-citanna-ta-usnogo-perekazu-distancijne-navcanna-2-klas-224816.html?rl=600846&fbclid=IwAR2qxFWAObvx9Ppr_3AEiLQq-geIZyaZ7KwgIaJKY5Pb5VLojVlTy4IQiio
10.04.20208.00-11.551.Створення тестівз читання до« Світ- велика писанка»2Підібративідеоурокзматематики« Розв'язування задач»https://naurok.com.ua/test/ukra-nska-mova-ta-chitannya-v-chipurko-do-rozdilu-svit---velika-pisanka-91869.htmlhttps://kzvielikoburlutsk.padlet.org/mitlevichirina1/Bookmarks
13.04.20208.00-11.551.Знайтиказку для дітей про коронавірус. Чому мені не можна до бабусі?і розмістити посилання у вайбер- групі.2. Перевірка учнівських робіт танадання онлайн-рекомендацій.3.Підготувати презентацію з ЯДС«Світ різноманітний»https://www.youtube.com/watch?v=JabqebPDwSs&fbclid=IwAR2pHxHSWz83Cw73sa-9uD6O6HIT0HrORMu_XcVjUlhXJgmQtvNUKrp_zFUhttps://vsimpptx.com/shop/
14.04.20208.00-11.551. Індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі2.Підібрати відеоурокз математики«Арифметична дія множення»3.Підготувати тренажер з читанняhttps://kzvielikoburlutsk.padlet.org/mitlevichirina1/k8m8jh8mj5u0https://www.youtube.com/watch?v=9RmazTxpM-g
15.04.20208.00-11.551.Підготовка карток з математики намноження.2.Створення онлайн тестів з теми«Ознайомлення з дією множення»https://naurok.com.ua/test/oznayomlennya-z-dieyu-mnozhennya-115240.htmlhttps://vseosvita.ua/library/citanna-tekstiv-za-metodom-vedigea-232287.html?rl=600846&fbclid=IwAR3IKLVojs5FZDnH7ZY86cqu8bgODpZh-IBtiDwxHZ8cRNrXNUFEgfan1S0
16.04.20208.00-11.551Підібрати відеоурок з математики«Знайомимось з математичними виразами: добуток і частка».2.Підготовка текстівдля розвитку навичок читання за методикою Едигея3..Підготувати презентацію з ЯДС« Світове господарство»https://vseosvita.ua/library/videourok-z-matematiki-dla-2-klasu-tema-znajomimos-z-matematicnimi-virazami-dobutok-233207.html?rl=600846&fbclid=IwAR1w-FtcBfVzomGbiqrdes1QxAYwMgLfrt8GcrIWilZkX2v9SsnHR0zy4Y4https://vsimpptx.com/shop/
17.04.20208.00-11.551..Підібративідеоурокзукраїнської мови« Будова тексту»2.Підготувати з української мови словниковий диктант.3. Перевірка учнівських робіт.https://kzvielikoburlutsk.padlet.org/mitlevichirina1/w13hnr37bc31https:// www.youtube.com/ watch? v=qxqqMbTscMc
21.04.20208.00-11.551. Розміщення завдань для учнів у вайбер- групі.2.Підібрати відеоурокзматематики« Арифметична дія ділення»3. Підібрати завдання для усних обчислень.https://kzvielikoburlutsk.padlet.org/mitlevichirina1/vyly3btywge1.https://www.youtube.com/watch?v=oNlDBzMn9b8
22.04.20201.Підготовкатестових завдань для діагностування якості дистанційного навчання з математики під час карантину.2 Підібрати відеофільм« На нуль ділити не можна»3. Індивідуальні консультаціїучнів.https://vseosvita.ua/library/nus-testovi-zavdanna-dla-diagnostuvanna-akosti-distancijnogo-navcanna-z-matematiki-u-2-klasi-pid-cas-karantinu-233455.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=KeLzywR0lCs&fbclid=IwAR2OnJaQwMGTTTmQA0p7z4Baq3CdFFGal92u8uDOuftuGukrsEtZyT4Mw6M
23.04.20201. Підбір і розробка завдань для перевірки учнів засвоєння матеріалу.2. Перевірка робіт учнів. Формувальне оцінювання.3 Підібрати відеоурок « Взаємозв’язок множення і ділення»https://vseosvita.ua/library/testovi-ta-prakticni-zavdanna-dla-perevirki-zasvoenna-znan-z-ukrainskoi-movi-u-2-klasi-140813.htmlhttps://kzvielikoburlutsk.padlet.org/mitlevichirina1/gmdi2zirombt
24.04.20201.Перевірка виконаних робіт.2. Корекціякалендарно- тематичного тавиховного плану на ІІ семестрМатематика 3 клас Завдання 916 924Загадки українською мовою про овочі, фрукти з фотовідповідями9 клас. Українська література. Тема матері й сина у творах Т. Шевченка (Тиж.2:ВТ)Підписи з ілюстраціями для календарних планів, розробків уроків, тематичних папок11 клас. Українська література. Василь Симоненко. (Тиж.1:ВТ)Інклюзивно-ресурсний центр 3 Миколаївської міської ради

/Files/images/2017a/72845409_114049996682922_4542810673033248768_o.jpg/Files/images/2017a/7р.jpgДілення десяткового дробу на натуральне число

( документ внизу сторінки)Артикуляційна гімнастика у віршах. Нічого нового, але може комусь стане у нагоді

/Files/images/2017a/66097097_2592591717431220_5765560417363427328_o.jpg/Files/images/2017a/8943.jpg/Files/images/2017a/831а.jpgНавчаємося вдома. 1 клас. Урок №12

Навчаємося вдома. 1 клас. Урок №127 найцікавіших фільмів про письменників 2019 рокуТворчість Т.Шевченка/Files/images/2017a/аол8.png/Files/images/2017a/90.pngСучасні мультики українською мовою - Збірник мультфільмівУтворення і запис дробів Математика Ривкінд, 3 клас

14.04.20Порівнюємо числа у межах 100

Порівнюємо числа у межах 100/Files/images/2017a/92588998_1244993875709694_5278598219343855616_n.jpgПІЗНАВАЛЬНІ МУЛЬТФІЛЬМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ - MAGNETICONE.ORG

/Files/images/2017a/тю.jpgУкраїнська мова: ЗНО на 200Особливості дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребамиВиди речень за метою висловлювання Початкова школа

Види речень за метою висловлювання Початкова школа 1Аудіохрестоматія для підготовки до ЗНО-2020 від Олександра Авраменка.

Аудіохрестоматія для підготовки до ЗНО 2020 від Олександра Авраменка«Конструктор тестів» від «Всеосвіти»: створюй тести легко і простоПро дистанційне навчання, закінчення навчального року, фінансування та плани: інтерв’ю з очільницею МОН Любомирою Мандзій


13.04.20Щоб не сумувати під час карантину, пропоную тренування для мозку

/Files/images/10__klas/cropped-loho-1-2.jpgІнтернет-конференція «Українська мова та література: ідеї та досвід викладання»/Files/images/10__klas/1586685842_pravila-povednki-dtey-v-socalnih-merezhah-pd-chas-karantinu_-pamyatka-batkam.jpgПряме і переносне значення дієслів. Відеоматеріал. Дистанційне навчанняУКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

підготовка до ЗНО і не тількиОнлайн інструменти в роботі учителя. Сучасні методи перевірки й оцінювання знань

/Files/images/10__klas/мат 17-2018.jpg/Files/images/10__klas/віде.jpg

Богдан Ступка, вірш Ліни Костенко "Крила"/Files/images/10__klas/ступ.jpg/Files/images/10__klas/воли.jpg

Дивіться новий СЮЖЕТ-мультик "Хіба ревуть воли, як ясла повні?" на YouTube каналі "ЗНОледж". Відео має новий формат: сюжет, цитати й аналіз.

10.04.20/Files/images/10__klas/Uchniv-vchyteliv-dyrektoriv-ta-batkiv-opytuyut-shhodo-dystantsijnogo-navchannya-yak-projty.png/Files/images/10__klas/92411895_858862704634792_6648800371403653120_o.jpgПро ЗНО, вступ до 1 класу, у виші, кінець навчального року - інтерв’ю очільниці МОН/Files/images/10__klas/1009415_original.jpg

09.04.208 корисних застосунків на телефон для підготовки до ЗНОДистанційне навчання в 3-4 класах: інструкції, приклади уроків та комунікації з батьками/Files/images/10__klas/by.jpgВставні слова Відеоурок з української мовиЩоденні 5. Часу не гаємо, мову вивчаємо

/Files/images/10__klas/каф.jpgВідеоуроки з історії:Диктатура Юлія Цезаря

/Files/images/10__klas/ибю.jpgДистанційне навчання з фізичної культури. Модуль футбол. Відео-урок №1/Files/images/10__klas/92867749_3840445495997467_1391547581175169024_n.jpgФізичний практикум 10 клас


Відеоурок. О. Генрі. Дари волхвів./Files/images/10__klas/ап.jpg/Files/images/10__klas/ZNO-physics-student.jpg

07.04.20Відеоуроки. НУШ, 1 КЛАС

/Files/images/2017a/а63.jpg/Files/images/2017a/олд.png/Files/images/2017a/пл9.jpgТаблиці Шульте: ефективні вправи на розвиток пам’яті та уваги

/Files/images/10__klas/о72.jpg/Files/images/10__klas/у56.jpg/Files/images/2017a/п76.jpg/Files/images/2017a/а90.jpgТестування за розділом "Подорож до міста "Множення і ділення"" 2 клас НУШ/Files/images/2017a/7дф.png/Files/images/10__klas/а8.jpg/Files/images/10__klas/с7.jpg06.04.2020

/Files/images/2017a/4ро.jpg/Files/images/2017a/п93.jpg

Відеоуроки для дистанційного навчання 3 клас

/Files/images/2017a/66032925_422557675008236_2079536286124736512_o.jpgТелеуроки транслюватимуть 11 каналів/Files/images/2017a/i75_ArticleImage_175969.jpg/Files/images/10__klas/и9.png/Files/images/10__klas/лл8.jpg/Files/images/10__klas/и6.jpgІнтернет-ресурси для створення інфографіки до уроку

/Files/images/10__klas/1 (15).jpg/Files/images/10__klas/п1.jpg/Files/images/10__klas/л1.jpgШпаргалка спеціальних слів і виразів для написання твору на ЗНО

/Files/images/10__klas/га-720x450.jpg03.04.20

/Files/images/2017a/вппро.png/Files/images/2017a/69650095_2376944489247760_1517441873008918528_n.jpgІндивідуальний план роботи

/Files/images/2017a/Why_E-Learning_Insights_into_the_World_of_Online_Learning_and_Development-848x300.jpgСТРУКТУРУ ТА ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ ВИЗНАЧАЮТЬ ШКОЛИ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

/Files/images/2017a/5e85bd353515d335231495 (1).jpg02.04.20

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу під час карантину

(документ внизу сторінки)


/Files/images/2017a/ол41.png

Шановні вчителі англійської мови.

Пропоную 150 презентацій з англійської мови для початкової школи, серед них презентації-тренажери,презентації-ігри, демонстраційні презентації на такі теми:
- Анімаційна гра "Годинник"
- Анімаційна гра "Злови вірне слово"Для інтерактивної дошки
- Анімаційна гра на вживання So,Because,And - Для інтерактивної дошки.
- Анімована презентація - "Яке це число?"
- Вживання This Those That These, складаємо речення.
- Презентація - Гра "ABC"
- Презентаця - гра "Котра година?"
- Гра на вживання How many, Множина іменників.
- Гра-сканворд "Фонетичний Алфавіт".
- Демонстраційна презентація "Артиклі"
- Демонстраційна презентація "Прийменники".
- Інтерактивна гра "Котра година".
- Інтерактивна гра "Прийменники".
- Інтерактивна презентація "Where is the monster?" Частина 2.
- Інтерактивна презентація "Where is the-monster?"
- Інтерактивна презентація "Вибери артикль".
- Інтерактивна презентація гра "Давай одягатися".
- Інтерактивна презентація гра "Частини тіла".
- Інтерактивна презентація "Моє тіло".
- Інтерактивна презентація "Овочі".
- Інтерактивна презентація "Питальні слова".
- Інтерактивна презентація "Яка це тварина?"
- Інтерактивна презентіція гра "Одяг" Для інтерактивної дошки.
- Навчальна презентація "Hobbies".
- Навчальна презентація "My Pet".
- Навчальна презентація "School Subjects".
- Навчальна презентація "Toys".
- Ознайомлення з this,that,these,those.
- Презентація "Домашні обов’ язки".
- Презентація "Свята".
- Презентація "Countable and uncountable nouns".
- Презентація "Domestic Animals".
- Презентація "English houses".
- Презентація "Happy Birtday".
- Презентація "Mother's Day".
- Презентація "My favourite meal".
- Тренуємо вживання TO BE.
- Презентація-гра "The Sentence Train".
- Співаємо вивчаючи "This Those That These".
- Презентація-тренажер "В пошуках друзів".
- Презентація-тренажер "To be".
- Презентація-словничок "Емоції".
- Презентація-словник "Домашні тварини".
- Презентація-інтерактивний тренажер "Тo be".
- Презентація-інтерактивна гра "По сліду", тренування to be.
- Презентація-гра "Їжа".
- Презентація-гра "Where are you from".
- Презентація-гра "What are these toys".
- Презентація-гра "My Bee Family".
та багато інших цікавих презентацій на різні теми/Files/images/2017a/и67.png/Files/images/2017a/о90и.png/Files/images/2017a/91737488_704930373610062_5097824244151091200_o.jpg

2 квітня з 14:00 до 15:15 чекаємо Вас на педраді на тему: «Як ефективно навчати в умовах онлайн». Надається можливість отримати безкоштовний сертифікат.

Для вчителів інформатики, мови та історії ми підготували бонусні мінілекції, які стартують о 15:15 та триватимуть до 17:00. На них експерти своєї справи поділяться з вами методичними лайфхаками та особливостями викладання предметів.
Реєстрація:https://cutt.ly/ptUp1SA

Розклад:https://cutt.ly/StUp2lf

Посилання на трансляцію на YouTube:https://cutt.ly/ZtUp41v

Кожний зареєстрований учасник Віртуальної педради протягом тижня отримає на пошту тести, які необхідно успішно пройти для отримання сертифіката із зазначенням кількості прослуханих годин.Готуйтеся до продуктивного начання та приєднуйтесь до перегляду на YouTube-каналі МОН:youtu.be/NUVZ6N2ePk0

/Files/images/2017a/о90.pngГнучкий графік робочого часу та дистанційна робота: зміни в законодавстві

/Files/images/1-b/іьл.jpg/Files/images/1-b/5но.jpg

01.04.20

МОН схвалив використання МiйКлас в школах України

/Files/images/2017a/F-1.jpegЗвіт про виконання дистанційного навчання та індивідуального плану роботи під час карантину вчителя 1 класу НУШ!/Files/images/2017a/2ит.pngПісля карантину школи перевірять, як діти навчалися вдома

/Files/images/2017a/6ді.jpg/Files/images/2017a/апо.pngДобірка відеоуроків з української мови для 7 класу

/Files/images/2017a/9дф.png/Files/images/2017a/8шл.png/Files/images/2017a/7го.jpgУрок укр. мови, тема: "Неозначена форма дієслова. Змінювання дієслів за часами" для учнів 4-х класівУ ШКОЛЯРІВ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯТЬ ЗАСВОЄНИЙ МАТЕРІАЛ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Більше читайте тут:Освіта на карантині: як навчальні програми адаптують до дистанційного навчання – Любомира МандзійМАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯПроєкти та дистанційне навчання: оптимальне поєднання

/Files/images/2017a/2ап.png/Files/images/2017a/н9.jpgАнглійська дистанційно: добірка готових матеріалів

/Files/images/2017a/3по.jpg/Files/images/2017a/7п.pngДілення на двоцифрове способами добору та послідовного ділення

/Files/images/2017a/н7.jpg/Files/images/2017a/к6.jpg

Онлайн-тести з геометрії для учнів 9 класуКайдашева сім'я


/Files/images/2017a/6о.jpg


/Files/images/2017a/3с.jpg/Files/images/2017a/5и.pngДистанційне навчання на уроці фізкультури

/Files/images/2017a/8б.jpg

ШКОЛА В ТЕЛЕВІЗОРІ: ВІД ПОНЕДІЛКАУКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ НАВЧАТИМУТЬСЯ ПРОСТО ПЕРЕД ЕКРАНОМ
/Files/images/2017a/ке.jpgУряд створив серіал для вчителів про дистанційне навчання під час карантину

31.03.20/Files/images/2017a/91172029_2995851277139876_2861433424504160256_o.pngЯк сьогодні справи у вашого учнівського самоврядування❓❓

/Files/images/2017a/7л.png/Files/images/2017a/івп.jpg/Files/images/2017a/гшм.jpg/Files/images/2017a/джй567.png/Files/images/2017a/джй5.png/Files/images/2017a/джй.pngТвори-описи різних типів: приклади

/Files/images/2017a/дфт.jpgЦікаві завдання для кмітливих

/Files/images/2017a/кпь.pngШановні батьки, вчителі, бабусі-дідусі, всі, хто причетні до навчання дітей із 1-го по 9-й класи!

/Files/images/2017a/капрол.png/Files/images/2017a/гшх.pngGoogle запустив в Україні освітній проєкт для вчителів «Навчайте з дому»

/Files/images/2017a/му.jpgEducational Era

СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ

/Files/images/2017a/7ол.jpg/Files/images/2017a/лыф.png/Files/images/2017a/37419678_610450326042796_8616835986514509824_o.jpgПриродознавство - 4 клас

/Files/images/2017a/щз.jpgОрганізація освітнього середовища засобами Google Classroom (О.Стечкевич)

/Files/images/2017a/бмв.pngВАЖЛИВИЙ НАКАЗ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ (30.03.2020)

/Files/images/2017a/F-1.jpeg/Files/images/2017a/дж.jpgВчителі розпочали відбір підручників для 7-го класу – де ознайомитись/Files/images/2017a/7ьюс.jpg/Files/images/2017a/ждлл.jpg/Files/images/2017a/оеннннг.png/Files/images/2017a/тдлр.pngЦікаві зразки шкільної олімпіади для 4 класу

/Files/images/2017a/91140084_888306494946551_2065965108592377856_n.jpg“Котра година?”: веселий мультик для вивчення часу

/Files/images/2017a/иптрп.pngЛічилочка

/Files/images/2017a/йцу.jpgХоч і карантин, а ЗНО буде !!! Тому продовжуємо готуватись до ЗНО , особливо з математики !

https://youtu.be/amD8z8C68r8https://youtu.be/9Q9u2xrVGA4https://youtu.be/xIofdw2h1jQ

/Files/images/2017a/доооо.jpgКвест-виконання домашнього завдання

(1-Б клас)

/Files/images/2017a/пава.jpg/Files/images/2017a/91110041_1141544986190595_5492700397724237824_o.jpg/Files/images/2017a/аіпке.pngПерелік слів із правильним наголосом для успішної підготовки до ЗНО-2020GIOSchool - Організація дистанційного навчання з математики/Files/images/2017a/741.PNG/Files/images/2017a/ирн.jpg

30.03.20

/Files/images/2017a/чмааа.png


Вже з понеділка одразу на 11-ти телеканалах України для школярів стартують уроки онлайн/Files/images/2017a/вадж.png/Files/images/2017a/7815.jpg/Files/images/2017a/макеп.png/Files/images/2017a/вввв.pngКнига 180 уроків з основних предменів початкової школи у довіднику та мобільному додатку

/Files/images/2017a/упь.png/Files/images/2017a/хст.png
/Files/images/2017a/дй.png
27.03.20

/Files/images/2017a/пор.png/Files/images/2017a/пьд.png/Files/images/2017a/сап.png


/Files/images/2017a/яс.png


Тренування для всіх


Тренування без обладнання для всіх


26.03.20

Брифинг и.о. министра образования и науки Любомиры Мандзий, 26.03.2020. Полное видео

/Files/images/2017a/чву.png


/Files/images/2017a/мак7.png


/Files/images/2017a/рнц.png


/Files/images/2017a/лт.png

Дієслова минулого часу. Зміна дієслів минулого часу за числами та родами.


Проводимо он-лайн урок за допомогою телефону та додатку Zoom

/Files/images/2017a/мак.png


Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція


Як продуктивно організувати навчання математики під час вимушеного карантину


/Files/images/2017a/YAk-produktyvno-organizuvaty-navchannya-matematyky-pid-chas-vymushenogo-karantynu-e1585069585343.jpg


/Files/images/2017a/яіц.png


Як задати «домашку» на карантин, щоб її зробили

/Files/images/2017a/тпе.png


25.03.20

Щоб бути стрункими

Ранкова руханка для всіх

/Files/images/2017a/89.png

24.03.20

/Files/images/2017a/safe_image (3).jpg

/Files/images/2017a/safe_image.jpg

/Files/images/2017a/safe_image (1).jpg

23.03.20

Відеоуроки для 2, 3, 4 та 9, 10 і 11 класів (РОЗКЛАД)

/Files/images/2017a/Снимок123.PNGмалюнок-це посилання на сайт

/Files/images/2017a/Снимок124.PNG

22.03.20

/Files/images/2017a/рек.png


/Files/images/2017a/дфр.png


Завдання для учнів 3 класу під час карантину

https://urokok.com.ua/methodical-cabinet/1553-zavdannya-dlya-uchnv-3-klasu-pd-chas-karantinu.html?fbclid=IwAR0Xda9szdT3lTWt7xTmox8IXOB_sBKW-6aOKBLeP-IGMPctJ0v72gBq17g


Вебінари для вчителів: нові можливості для підвищення кваліфікації


Дистанційна робота: від вчителів можуть вимагати звіти


Узгодження числівників


/Files/images/2017a/дф.png


/Files/images/2017a/safe_image (2).jpg


/Files/images/2017a/78.png


Для дітей запустили кампанію щодо заходів безпеки проти коронавірусу


Математика 1 клас


Щодо організації дистанційного навчання в ЗЗСО під час карантину

/Files/images/2017a/10dd7f46ca2f22ce7ce9308c89d2507c_XL.jpg

Документ внизу сторінки

/Files/images/2017a/22.png


Відеоурок з математики "Що таке змінна. Буквені вирази"


/Files/images/2017a/4.png


Лист про проведення Всеукраїнської онлайн конференції ''Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової педагогічної освіти''


21.03.20 Цікаві посилання:

/Files/images/1-b/51412574_2245818485693695_4076582060267929600_o.jpg


"Кайдашева сім'я"


Філологічні цікавинки


Відеоуроки з української


/Files/images/1-b/88148494_1002547320127574_9079349525583233024_o.jpg

Завдання для учнів 4 класу


Для українських школярів запустили щоденну трансляцію відеоуроків:

де дивитися

/Files/images/1-b/18722bc1d967febfd2b9730f5c711b9152-bc290a205ce321c56b28bff28487e260.jpg


До уваги 9 класників


Підготовка до ДПА учнів 4 класу

/Files/images/1-b/safe_image.jpg


Уроки історії

/Files/images/1-b/safe_image (1).jpg

На час карантину

/Files/images/antelekt/11.jpg

Рекомендації щодо впровадження дистанційного навчання під час карантину

1. Здійснення дистанційного навчання відбувається у відповідності до Положення про дистанційне навчання, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 р. за № 703/23235, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 25.04.2013 № 466 {Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства освіти і науки № 660 від 01.06.2013, № 761 від 14.07.2015}

2. Основними видами навчальних занять за дистанційною формою навчання є: лекція, семінар, урок, практичні заняття, лабораторні заняття, консультації та інші.

3. Відповідно п.3.4. Положення отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять, що проводяться дистанційно, забезпечується передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному або асинхронному режимі.

4. Технології дистанційного навчання можуть використовуватись закладами освіти при проведенні занять через мережу Інтернет.

5. Дистанційна освіта може здійснюватися на таких платформах, як Google-клас, Moodle.

6. На блозі можна розміщувати:

Ø матеріали для засвоєння знань учнями (найкраще сприймаються навчальні презентації, відео, посилання на цікаві джерела);

Ø обов’язково інтерактивні мультимедійні тренувальні вправи для кращого засвоєння матеріалу (сервіси: Learning Apps, Kahoot, Seterra тощо);

Ø тести для перевірки знань учнів за допомогою Google-форм, Test Pad, у яких перевірка здійснюється автоматично і учні одразу отримують результат.

Рекомендації по організації дистанційного навчання (супровід),

для тих у кого немає Google класу, дистанційної платформи Moodle, або інших.

1. Створити закриту групу (для учнів) у соціальних мережах

для Viber, як це зробити:

https://downloads-viber.com/how-to-make-close-a-group-in-viber.html

https://www.smotritesami.ru/kak-sozdat-zakrytuju-gruppu-v-vajbere/

для Facebook, як це зробити:

https://youtu.be/CWjjK6aLCmo

http://luckyidea.ru/zakrytaya-gruppa-v-fejsbuke-chto-eto-takoe-kak-nastroit-i-dlya-chego-ispolzovat.html

2. За допомогою цих сервісів ви зможете оповіщати всіх учнів вашого навчального закладу і збирати повідомлення та файли-картинки від них про виконані завдання.

3. Створіть власний сайт, на якому будете розміщувати матеріали для учнів завдання, тести або посилання на відео.

Для створення сайту інструкції матеріали, наприклад сервіс Google, для цього вам необхідно мати почту Google:

https://drive.google.com/drive/folders/1r1xRelEba0I2KDZF4mhorGnOF68m-aA6

4. Підготуйте матеріали для занять та розмістіть їх на сайті.

Багато відео уроків можна знайти безкоштовно в Інтернеті. Якщо є бажання, створіть свій YouTube канал і публікуйте там свої відео, на які дайте посилання через закриті групи: Viber або Facebook.

5. Встановлюйте чіткі терміни виконання певних робіт, для відпрацювання навчального матеріалу і попросіть надіслати фото-звіт виконаної роботи через закриті групи: Viber або Facebook.

Пам’ятайте, що реєстрація, наприклад на Google почту, для дітей тільки з 13 років, або через реєстрацію їх батьків.

Для перегляду матеріалів на сайті, реєстрація не потрібна.

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

З метою роззосередженої та якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання здобувачі освіти можуть скористатися посиланнями на сайтах УЦОЯО http://testportal.gov.ua, ХЦЯОЯ https://khersontest.org.ua та НМЦ у розділі «ЗНО/ДПА» http://nmc.mkrada.gov.ua/?page_id=878 на сторінці «Готуємось до ЗНО» та пройти тестування в режимі онлайн.

МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА

Методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання для вчителів математики, фізики розміщені на сайті НМЦ на сторінці Віртуальна фізико-математична лабораторія м.Миколаєва у розділі «Дистанційне навчання».

Рекомендуємо вчителям:

1. У Viber класними керівниками закладів загальної середньої освіти створити групи для учнів відповідних класів. Доречно працювати за таким алгоритмом:

- учитель-предметник на YouTube обирає відео з поясненням навчального матеріалу теми відповідно до підручника, мови навчання та копіює посилання;

- учням пропонується робота з підручником (зазначаються сторінки підручника та вправи для опрацювання);

- учні виконують тренувальні вправи на онлайн тренажерах з математики:

- для 5-8-х класів за посиланням

https://novatika.org/uk/?fbclid=IwAR3u2jtu-fJBfJFciBLv8mqi7-Q_y54jqlTXGK_4URNL9DptVIb04NA2JpU;

- завдання у форматі ЗНО з математики по всім темам за посиланням https://terletskyi.blogspot.com/p/blog-page_93.html ;

- онлайн тести з фізики за темами у форматі ЗНО https://www.iznotest.info/fizika-2/;

- учитель-предметник розміщує у групі текст перевірочної роботи, зазначає терміни її виконання та електронну адресу, на яку учні надсилають розв’язки.

2. Використання веб-сервісу Google Classroomза алгоритмом:

- Навчальне відео. Покрокова інструкція як створити КЛАС

https://goo.gl/aVQ58n

(Звертаємо увагу, що використання сервісів Viber, GoogleClassroom не передбачають одночасної роботи учасників освітнього процесу).

3. Для проведення онлайн-уроків рекомендуємо використовувати:

1) Zoom zoom.us/

Сервис для проведення відео-конференций та вебінарів.
У бескоштовній версїї можливо проводити зустрічі до 40 хвилин на 100 учасників.

2) Wiziq www.wiziq.com/

Сервис для організацїї онлайн навчання.
Створюється клас, до якого приєднуються учні (вони повинні створити в цьому середовищі свій аккаунт). Можливо організувати спілкування, публикувати завдання та оголошення, проводити онлайн-зустрічи. У бескоштовній версїї тільки 10 учасників можуть приєднатися до курсу та на відео-зустріч.

3) Facebook Live

Трансляція відео безпосередньо з Facebook. Створіть закриту групу класу, в якому можливо буде проводити Live трансляцїї та проводити уроки-онлайн. Бескоштовно та не має обмежень у часі.

4) Instagram Live

Трансляція відео з Інстаграм. Можливо проводити у своєму аккаунті, якщо учні на Вас підписані, то вони отримають сповіщення про вихід у етер. Або створити закритий аккаунт класу та проводити онлайн-зустрічі там.

5) Periscope

Додаток для проведення прямих етерів. Для того щоб учні бачили Ваші трансляції вони мають встановити цей додаток на телефон та створити аккаунт.
Звертаємо увагу, що дистанційну роботу необхідно побудувати за допомогою навчальних матеріалів, які допоможуть учням самостійно розібратися з новою темою.

ГЕОГРАФІЯ ТА ЕКОМОНІКА

Для дистанційного навчання вчителів створено блог «Методичний кейс учителів географії» https://nmcgeo.blogspot.com/, на якому у розділі «Методична скарбниця» розміщені алгоритми створення власних блогів, Google-форм, «Хмари слів», посилання на інтернет-сервіси з цікавою та корисною географічною інформацією тощо. У розділі «Дистанційне навчання» – матеріали для дистанційного навчання: відео, презентації, тренувальні вправи по класах. Педагоги можуть розміщувати їх на своїх блогах. Матеріали постійно поповнюються.

А можливо це лише при умові використання нових інформаційно-комунікаційні технології та інтернет. Впровадження вчителем ДН вимагає від нього не тільки знання свого предмету, але й вільне володіння інформаційними технологіями на високому рівні та бути знайомим з принципами комп’ютерного проектування і дизайну.

Пропозиції:

1. Вчителю необхідно створити власний блог на якому слід розміщувати:

Ø матеріали для засвоєння знань учнями (найкраще сприймаються навчальні презентації, відео, посилання на цікаві джерела);

Ø обов’язково інтерактивні мультимедійні тренувальні вправи для кращого засвоєння матеріалу (сервіси: Learning Apps, Kahoot, Seterra тощо )

Ø тести для перевірки знань учнів за допомогою Google-форм, Test Pad, у яких перевірка здійснюється автоматично і учні одразу отримують результат.

ПОЧАТКОВА ОСВІТА:

1.Електронні версії підручників

https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/

2.Всеукраїнська електронна енциклопедія. Вся інформація поділена на розділи:а ви знали, що?, динозаври, тварини, рослини, історія, їжа, космос, країни та міста, люди, традиції та культура, міфологія, чудеса світу.Відмінно підійде для використання, як дітьми, так і дорослими. Всі статті лаконічні, цікаві та корисні.

3.https://learning.ua/- це освітня платформа, де навчання відбувається за сценарієм дітей. Тут знайдуться завдання з двох предметів:математика та українська мова. Проєкт розроблений так, що дитина може стежити за своїми успіхами, програма визначає сильні та слабкі сторони учня. Програми повністю відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України.

4. https://childdevelop.com.ua/- унікальні завдання для розумних дітей. Сайт «Розвиток дитини» є гідним джерелом інформації. Тут розміщені корисні статті, поради для батьків. Різноманітні завдання та вправи для дітей від дошкільнят до 4 класу зматематики, читання, англійської мови, та письма. Цікава рубрика«експерименти і творчість»дозволить дитині з допомогою батьків пізнати прості закони фізики або створити якийсь шедевр своїми руками.

5. http://lingualeo.com- це безкоштовний сервіс длявивчення англійської мови. Веселий та ефективний. За допомогою батьків, вони зможуть зареєструватися на цьому сайті, пройти тест на визначення знань та зануритися в світ вивчення англійської мови за допомогою пісень, відеозаписів, аудіокниг. Також, є додаток для смартфонів.

6. http://soroka-vorona.info- це інформаційно-розважальний ресурс, який присвячений навчанню, вихованню та розвитку дітей. Заняття з математики та української мови, вправи, спрямовані на психологічний та інтелектуальний розвиток дитини, зокрема: уява, дрібна моторика, мислення. Також, на сайті є вірші, казки, колядки, скоромовки та загадки українською мовою. Для відпочинку знайдуться українські мультфільми та розвиваючі відео, розмальовки та вироби.

УКРАЇНСЬКА МОВА Й ЛІТЕРАТУРА

На допомогу вчителям, які впроваджують дистанційну освіту, пропонуємо збірки посилань на такі сайти:

- Збірка посилань на сайти словників з української мови та літератури (38 шт.) - https://www.symbaloo.com/home/mix/13eOhEfYcV

- Збірка посилань на сайти хмарних сервісів, які можуть знадобитися при створенні матеріалів (43 шт.) - https://www.symbaloo.com/home/mix/13eOhEiG86

- Збірка посилань на матеріали за життєвим та творчим шляхом Лесі Українки (38 шт.) -

https://www.symbaloo.com/home/mix/13eOhHKgC0

- Збірка корисних посилань на різні теми для навчання учнів (МАН, ЗНО-200 балів, Ділова мова, Підручники, Експрес уроки української мови О.Авраменка, Музейний портал, Розстріляне відродження, Тести ЗНО онлайн, Офіційний сайт Української мови, Тренажер з правопису та інші - 47 шт.) - https://www.symbaloo.com/home/mix/13eOhEfS6C

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Учителі та учні 5-11-х класів можуть використовувати сайт «1000 журавлів».

У наявності :

1. Електронні хрестоматії

2. Аудіохрестоматії

3. Фільмотека програмових творів

4. Презентації до творів.

5. Експрес-уроки

6. Мистецька галерея

2. Експрес-уроки з зарубіжної літератури Ольги Ніколенко https://www.youtube.com/playlist?list=PLFV56oX_P7SWVzAlLfoeswWBEm7QJRIO2

3. Відео-уроки Мухіна В.О. (в YouTubeі)

Для учнів 11-х класу

1. Mystetskyi Arsenal (в YouTubeі)
2. 1000 журавлів — Онлайн-платформа https://www.1000z.com.uа

3. Відкриті уроки з російської літератури з Дмитром Биковим (в YouTubeі https://www.youtube.com/watch?v=V5fYfjtGYqk&list=RDCMUCdYbY2CAbai8p4tGs2arkEA&index=24)

ІСТОРІЯ

- Сайт Кліо-Миколаїв https://klio-mukolaiv.at.ua/, на якому розміщені матеріали до практичних занять, розробки уроків, додаткова література (розділ «Історія. Всесвітня історія»)

- Нова школа, 11 клас - матеріали для дистанційного навчання: відео, презентації, тренувальні вправи по класах

https://www.youtube.com/watch?v=1z17C_jIezo&list=PLzYA4T7rnyZP1mKhaD9kz4QCj6QE_C37o

- Віталій Дрібниця. Історія України. Всесвітня історія (9-11-ті класи) https://www.youtube.com/user/DribnycyaV/playlists

- проєкт «Незалежні»

https://www.youtube.com/watch?v=t65k6O92jhE&list=PLWh6BOx41MC8eYwr1mNFQptpFIsQG_niT

- Нова школа, Історія України. Всесвітня історія (5-10-ті класи) - матеріали для дистанційного навчання: відео, презентації, тренувальні вправи по класах

http://video.novashkola.ua/

- Гіпермаркет знань. Історія України (5-11-ті класи) – розробки уроків http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

- Пишемо історію (8-11-ті класи) - цікава та корисна історична інформація

https://www.youtube.com/results?search_query=%23%D0%9F%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8E&fbclid=IwAR0B6Qqm4OckVC04dxNq__7u3p5jSNzdeYUCS7I1knWrHn65JR-ka7ckelI

Програмовий матеріал з фізики для 9-А класу

9 клас, відеоуроки з теми " Динаміка. Закони Нютона".https://m.youtube.com/watch?v=gLxCiIRWtuE&list=PLYLAAGsAQhw8mS6wFGCLPvweu8yRGcU4j&index=2&t=0s

https://m.youtube.com/watch?v=XAsji3sgMg4&list=PLYLAAGsAQhw8mS6wFGCLPvweu8yRGcU4j&index=2#menu

https://m.youtube.com/watch?v=HdMbxgjnEcc&list=PLYLAAGsAQhw8mS6wFGCLPvweu8yRGcU4j&index=3https://m.youtube.com/watch?v=OijNRhnYokY&list=PLYLAAGsAQhw8mS6wFGCLPvweu8yRGcU4j&index=4https://m.youtube.com/watch?v=K4T1sjFFgUM&list=PLYLAAGsAQhw8mS6wFGCLPvweu8yRGcU4j&index=5

Програмовий матеріал з музичного мистецтва:

5 КЛАС

ІІІ чверть, уроки 23,24,25,26

Урок 23: СИМФОНІЧНА МУЗИКА
mariannaklymchuk.blogspot.com › 5

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 5 КЛАС …

УРОК 24. СИМФОНІЧНАМУЗИКА

mariannaklymchuk.blogspot.com › 5

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 5 КЛАС …

УРОК 25. У МУЗИЧНОМУ ТЕАТРІ: ОПЕРА

mariannaklymchuk.blogspot.com › 5

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 5 КЛАС …

УРОК 26. У МУЗИЧНОМУ ТЕАТРІ. ОПЕРА

mariannaklymchuk.blogspot.com › 5

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 5 КЛАС …

6 КЛАС

ІІІ чверть, уроки 23,24,25,26

УРОК 23. СОНАТА.ВАРІАЦІЇ
mariannaklymchuk.blogspot.com › 6

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 6 КЛАС ...

shkola.in.ua › 220-muzychne-mystetstvo-6-klas-masol

Підручник музичне мистецтво 6 клас Масол нова програма

Стор.101

УРОК 24. СОНАТА. ВАРІАЦІЇ

mariannaklymchuk.blogspot.com › 6

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 6 КЛАС ...

shkola.in.ua › 220-muzychne-mystetstvo-6-klas-masol

Підручник музичне мистецтво 6 клас Масол нова програма Стор.101

УРОК 25. РОНДО. СЮЇТА

mariannaklymchuk.blogspot.com › 6

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 6 КЛАС ...


shkola.in.ua › 220-muzychne-mystetstvo-6-klas-masol

Підручник музичне мистецтво 6 клас Масол нова програма Стор 109

УРОК 26. РОНДО. СЮЇТА

mariannaklymchuk.blogspot.com › 6

МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА 6 КЛАС ...


shkola.in.ua › 220-muzychne-mystetstvo-6-klas-masol

Підручник музичне мистецтво 6 клас Масол нова програма Стор 109

___________________________________________________________________

8 КЛАС

ІІІ чверть, уроки 22-23, 24-25, 26-27

narodna-osvita.com.ua › 6022-pdruchnik-mistectvo-8-klas-l-m-masol...

Підручник Мистецтво 8 клас Л. М. Масол читати онлайн ...

уроки 22- 23
vospitatel.ucoz.ua › Файлы › методические материалы

Урок 22-23. Класицизм: архітектура, скульптура, живопис

уроки 24-25

vospitatel.ucoz.ua › Файлы › методические материалы

Урок 24-25. Класицизм: Музика - Мистецтво в школі - uCoz

уроки 26-27

vospitatel.ucoz.ua › Файлы › методические материалы

Уроки 26-27. Романтизм в образотворчому мистецтві

7 клас

ІІІ чверть, уроки 22-23,24,25,26

pidruchnyk.com.ua › 706-muzika-7-klas-masol-2015

Музичне мистецтво 7 клас Масол 2015 Підручник

уроки 22-23

subject.com.ua › textbook › music

ПОП МУЗИКА. ФРАНЦУЗЬКИЙ ШАНСОН - МУЗИЧНЕ ...


artlesso.blogspot.com › 2017/02

УРОК 22.Тема. Французький шансон.Мета. Визначити о...


урок 24-25

subject.com.ua › textbook › music

РОК-ОПЕРА - Музичне мистецтво 7 клас - підручник

YouTube- «Першу українську рок-оперу «Біла ворона» показав у Львові театр з Рівного», «Первая украинская рок-опера получила новое дыхание»;

- «ЮНОНА И АВОСЬ» / 1983 Николай Караченцов; «Я тебя никогда не забуду» - Юнона и Авось; Юнона и Авось "Белый шиповник"; «Аллилуйя любви» - Юнона и Авось

- РОК-ОПЕРА «Моцарт»: Mozart Opera Rock - Tatoue-moi (Clip officiel), Mozart l'opéra rock - Je dors sur des roses

- РОК-ОПЕРА «Іісус Христор- суперзірка»: Jesus Christ Superstar Film (2000): Gethsemane, Hosanna - 2000 Film | Jesus Christ Superstar, Совет первосвященников, Heaven On Their Minds - 2000 Film | Jesus Christ Superstar, Heaven On Their Minds - 2000 Film | Jesus Christ Superstar, Everything's Alright (Reprise) - 2000 Film | Jesus Christ Superstar, The Last Supper - 2000 Film | Jesus Christ Superstar

урок 26

musiclessons.ucoz.com › load › 7_klas

28 "Мюзикл" - 7 клас - Каталог файлів - Персональный сайт

Для початкової школи (3-В клас)

/Files/images/antelekt/карина.png

Розробка уроку внизу сторінки

Матеріали для дистанційного навчання учнів 1 класу Закріплення звукових значень вивчених букв. Опрацювання текстів “Тарас Григорович Шевченко”, “Леся Українка” (“Буквар” с. 55)

Програмовий матеріал з фізики та математики

/Files/images/kafedra_matematiki-nformatiki/89924290_2512524068989791_4369986828334268416_n.jpg

Безкоштовні відеоуроки з математики та фізики для 4-11 класів на youtube-каналі "Топ Школа"https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg

Незважаючи на карантин, учні 11 класів готуються до складання ЗНО, за результатами якого вони мають змогу вступити до вищих навчальних закладів.

Щороку зростає кількість учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах загальної середньої освіти. Інклюзивне навчання, організоване у таких закладах, створює рівні можливості для всіх дітей та забезпечує їх право на освіту.

Учні з особливими освітніми потребами мають право на рівний доступ до проходження ЗНО за місцем їх проживання (перебування). Український центр оцінювання якості освіти забезпечує дотримання прав вступників і створює особливі (спеціальні) умови в пунктах тестування, якщо дитина потребує цього.

☑ДЛЯ КОГО МОЖУТЬ СТВОРЮВАТИСЯ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ СКЛАДАННЯ ЗНО?

☑ЯКІ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА ЗНО МОЖУТЬ СТВОРЮВАТИСЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ООП?

☑ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ БАТЬКАМ, ЩОБ ДИТИНА З ООП МАЛА НАЛЕЖНІ УМОВИ УЧАСТІ У ЗНО?

☑ЯКЩО У ПУНКТІ ТЕСТУВАННЯ НЕ МОЖУТЬ СТВОРИТИ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТА?

Про це все на вебсайті освітнього омбудсмена за посиланням:http://bit.ly/2ITXsQJ

/Files/images/10__klas/89862569_645979709308164_5087638179452813312_o.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 4531