/Files/images/13020-240x0-d8c49.jpgНавіки з нами!

/Files/images/image (1).jpgВідкриття меморіальної дошки випускнику Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 В’ячеславу Григоровичу Саражану

23 листопада 2017 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки випускнику закладу, учаснику АТО, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, В’ячеславу Григоровичу Саражану, полковнику, командиру патрульного батальйону військової частини 3039 Південного територіального управління Національної гвардії України.

24 серпня 2014 року, підполковник В’ячеслав Саражан, перебуваючи у складі військового оперативного резерву військової частини 3039, за наказом командування, здійснюючи відхід з міста Амвросіївка у напрямку міста Маріуполь, потрапив у засідку незаконних збройних формувань біля населеного пункту Войковський. Знаходячись у замикаючій колоні машині, підполковником В’ячеславом Саражаном було прийнято рішення про забезпечення прикриття та відходу основної частини військового оперативного резерву з під артилерійського та стрілецького вогню противника.

Стримуючи ворога, та, відволікаючи вогонь терористів на себе, підполковник В’ячеслав Саражан разом з підлеглими забезпечив відхід основної частини колони з-під вогню.

Отримавши поранення, підполковник В’ячеслав Саражан не покинув поле бою та продовжував професійно керувати діями своїх підлеглих по відволіканню вогню від колони.

В ході цього бою, В’ячеслав Григорович проявив мужність, відвагу, сумлінне і бездоганне служіння українському народові.

Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня та званням полковник нагороджений посмертно В`ячеслав Григорович Саражан.

У В’ячеслава Григоровича залишились дружина, син Дмитро та донька Вікторія./Files/images/2024/DSCN8515.JPG /Files/images/2024/sarazhan.jpg

Серед почесних гостей урочистого заходу були: завідуюча виховним відділом управління освіти Миколаївської міської ради Людмила Володимирівна Сискова, депутат Миколаївської міської ради В’ячеслав Миколайович Карцев, заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковникВолодимир Володимирович Мєльніков, заступник комісара Заводського районного військового комісаріату старший лейтенант Віталій Олександрович Андрєєв, тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини 3039 Національної гвардії України підполковник Сергій Юрійович Кердун,бойові побратимиОлександр Олександрович Софійчук,Олександр Миколайович Дідовик, родина В’ячеслава: батькоГригорій Петрович Саражан, дружина Юлія Олегівна Саражан, син Дмитро, донька Вікторія, учні, працівники закладу, небайдужа громадськість.

До родини загиблого Героя зі словами подяки звернулася директор школи Алевтина Геннадіївна Панченко, яка зазначила: «В’ячеслав – це справжній герой новітньої історії України, який віддав своє життя за свободу рідної Батьківщини. Його ім’я навік закарбоване до Небесного Легіону захисників Української землі. Ціна, яку ми платимо за свободу і незалежність нині, є дуже гіркою. Відкриття меморіальної дошки є своєрідним голосом пам’яті для тих, хто загинув в ім’я України та для кого Україна понад усе».

/Files/images/2024/зображення_viber_2024-01-12_15-33-33-330.jpg Багато теплих слів було сказано про В’ячеслава бойовими побратимами.

Пам’яті В’ячеслава присвятили пісні: заслужений артист УкраїниОлександр Сичьов, «Незабутні імена», солістка Народної вокальної студії міського Будинку вчителя Ганна Кропівіна, «Солдат України».

Багато присутніх не могли стримати сліз та скорботи коли виступала дружина, Юлія Олегівна Саражан, яка розповіла про щасливу, дружню родину, коханого чоловіка.

В’ячеслав Саражан з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Прес-центр ЗОШ № 17

Вітаємо!

Директора школи

Панченко Алевтину Геннадіївну

із почесною нагородою

/Files/images/yuvley/медаль.JPG/Files/images/yuvley/Снимок.JPG

Вітаємо!

Переможця Всеукраїнського творчого конкурсу з майстерності використання ІКТ для учнів 5-11 класів в номінації «Мама»

ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17

Кліменко Олександру

(Вчитель - Мальнєва Г.Ф.)

/Files/images/vesna2023/дипл.JPG

/Files/images/vesna2023/1493147127_img_3226_500x333.jpg

/Files/images/2023/imgonline-com-ua-Resize-2DZb9sB0QNKVj (1).jpg

Срібна медалістка 2016 року - Дубініна Марія!

/Files/images/SAM_3395.JPG

Лауреати конкурсу "Освітній Оскар - 2015"

/Files/images/IMG_20160205_00031.jpg

/Files/images/IMG_20160205_0003.jpg