До уваги батьків!

/Files/images/o/555555.jpg

Шановні батьки учнів 1-4 класів! Просимо вас ознайомитись із рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 23.12.2020 № 1287 « Про встановлення батьківської плати за організацію харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти». Відповідно до даного рішення батьки мають сплачувати 50% від вартості харчування на день, крім пільгових категорій. Станом на 01.01.2021 50% від вартості складає 5 грн 65коп.

Оплату необхідно вносити батьками не пізніше 10 числа поточного місяця до банківських установ відповідно до наданих бухгалтерією квитанцій. Перерахунок батьківських коштів буде здійснюватися наступного місяця.

У разі погодження на гаряче харчування, просимо написати заяву за зразком №1. Уразі відмови від гарячого харчування, просимо написати заяву за зразком №2. Для учнів пільгових категорій, просимо написати заяву за зразком №3.

Заяви необхідно здати класним керівникам до 18 січня 2021 року.

Зразок №1

ЗАЯВА (згода)

Прошу надавати гаряче харчування моїй дитині, ________________________________, учню (учениці) _____ класу. Даю згоду сплачувати 50%від вартості харчування на день.

Із Рішенням виконкому ММР №1287 від 23.12.2020 р. ознайомлений(на).

Зразок №2

ЗАЯВА (відмова)

Відмовляюсь у наданні гарячого харчування моїй дитині, _____________________________, учню (учениці) _____ класу.

Із Рішенням виконкому ММР №1287 від 23.12.2020 р. ознайомлений(на).

Зразок №3

ЗАЯВА

Прошу надати моїй дитині, ________________________________, учню (учениці) _____ класу, безкоштовне пільгове харчування на підставі того, що ____________________________ (вказати статус дитини).