Підписатися на RSS

/Files/images/0_84.gif

"Хто хоче зрушити світ, нехай почне із себе" Сократ


/Files/images/_.png

«Любите и изучайте великое искусство музыки. Оно откроет вам целый мир высоких чувств, страстей, мыслей. Оно сделает вас духовно богаче. Благодаря музыке вы найдете в себе новые неведомые вам прежде силы. Вы увидите жизнь в новых тонах и красках.» Шостакович Д.

«Музыка — могучий источник мысли. Без музыкального воспитания невозможно полноценное умственное развитие.» Сухомлинский В.

/Files/images/0_843.gif

/Files/images/72.gifСМЕШНЫЕ И ЗАБАВНЫЕ ВЫСКАЗЫВАНИЯ, АФОРИЗМЫ И ЦИТАТЫ О МУЗЫКЕ

«Говорить о музыке — все равно что танцевать об архитектуре.» Мартин С.

«Музыка — это то, ради чего стоит вообще иметь уши.»

«Музыка — это не Бах, и не Бетховен, а консервный нож для открывания души.» Миллер Г.

«Музыка объединяет.» Карпов И.

«Жить без музыки — это, как дышать без воздуха.»

«О музыке нужно писать нотами.» Пашковский Б.

Конечно же, цитат о музыке гораздо больше, чем вы видите. Может быть, я упустила ваше любимое высказывание о музыке или вам есть, что сказать самому?

/Files/images/84cba_abec219a_L.gif

Увага! Корисно знати

Цікаві факти про музику/Files/images/2.0.gif


Вольфганг Амадей Моцарт почав складати музику в 3 роки.
Для струн рояля потрібно 1500 метрів дроту
"Героїчна симфонія" Людвіга Ван Бетховена спочатку була присвячена Наполеону Бонапарту. Але коли Наполеон проголосив себе імператором, Бетховен зняв присвяту.
Американська музична конференція 1977 року визначила гобой як "поганий дерев’яний духовий інструмент, на якому ніхто не вміє грати добре".
Вальс, полонез, мазурка та менует мають музичний розмір 3/4, полька та гопак - 2/4, а лезгінка - 6/8.
Композитором музики, що звучить при завантаженні Wіndows XP є відомий ambіent-музикант Брайан Іно.
У світі шоу-бізнесу вираз "Золотий диск" означає, що копій диска продано на мільйон доларів, а "Платиновий диск" - що продано мільйон копій диска.
П’ята симфонія Бетховена була першим музичним твором, у якому використовувався тромбон.
Hа створення пісні "Я моpж" Джона Леннона надихнули звyки поліцейської сиpени.
Найпопулярнішою весільною музикою в США є пісня Уїтни Х’юстон "I Wіll Always Love You". По дивному збігу обставин, вона ж - найбліьш популярна похоронна музика у Великобританії.
Рекордсменом по найбільшій зібраній на одному концерті аудиторії є зовсім не Елвіс Преслі, не "Beatles" і не Майкл Джексон. Це група "A-ha", що навіть занесена в книгу рекордів Гіннеса: концерт "A-ha" у Бразилії, на стадіоні Маракана в 1991 році зібрав 195 000 чоловік. Попередній рекорд - 191 000 чоловік - належав Полу Маккартні. До речі, одного разу музикантам "A-ha" по дорозі з концерту в готель довелося дати близько 10 000 автографів! За словами Пола Воктора, зробити це було набагато важче, ніж відіграти концерт.
Проведене в Америці дослідження показало, що найбільше самогубств, розлучень та інших особистих катастроф спостерігається серед тих, хто любить кантрі-музику.
Ще в ХІХ столітті у відомому монастирі Бріттані черниці спеціально виконували музичні твори для свійських тварин. При цьому вони помітили, що після "прослуховування" саме серенади Моцарта корови давали молока в 2 рази більше. Коли до такого ж відкриття в ХХ столітті прийшли в Німеччині, то німецькі фермери, будучи людьми практичними, стали цілеспрямовано використовувати музику Моцарта на своїх фермах для підвищення удоїв молока.
А в Японії зробили спостереження, що коли музика Моцарта звучить у пекарні, дріжджове тісто піднімається в 10 разів швидше (тепер це відкриття активно використовується японцями в пекарській справі). До речі, найкраща рисова горілка саке виходить, на думку японських фахівців, саме з тих дріжджів, які "прослухали" музику Моцарта.
Американський бізнесмен А. Карлсон створив фірму з назвою "Озвучена квітка", що займається розробкою, виробництвом і продажем тематичних аудіозаписів музики для цілеспрямованого впливу на рослини. Продукція має успіх у багатьох країнах світу.
Знаєте, через що посварились "Beatles" зі студією EMІ? Коли вони записували "Сержанта Пеппера", Джорджу Харрісону не сподобався папір у студійному туалеті. До речі, говорять, коли розвалилися "Pink Floyd", Роджер Уотерс замовив собі туалетний папір з портретом Гілмора.
У Норвегії є чимало умільців, які грають на вудках. Вони вважають, що вудка - універсальний інструмент, оскільки може бути і щипковим, і смичковим, і ударним одночасно.
Павуки, якщо заграєш перед ними на скрипці, виповзають зі своїх укриттів. Хоча, звичайно, не для того, щоб послухати музику: павутина від звуків скрипки коливається, і павук думає, що попалася здобич.
Перша "Фанера" з’явилася ще в кінці ХІХ століття: один італійський композитор возив із собою на виступи фонограф, на якому була записана фортепіанна партія його творів.
При грі на мексиканському кларнеті повітря не видувають, а вдмухують.
Фагот завжди виготовляється із клена.
Нота Сі вважалася католицькою церквою неправильною і не визнавалася аж до XVІІ століття, коли перейшли від шестизвучання до системи октав.
Народний танець полька по співзвуччю багатьом здається польським. Однак він належить іншому слов’янському народу - чехам. Назва його походить від слова "pulka" - "половина", тому що танцювали його дрібними кроками.
Найвідоміший свій твір "Сон у літню ніч" Фелікс Мендельсон написав, коли йому було 17 років.
У середні віки пацюків виводили з міст сопілочкою. Існувала навіть спеціальна професія: сопілкар-щуролов. До речі, коли недавно в одному стародавньому англійському замку відбувся рок-концерт, пацюки із замка теж начисто зникли.
Перед тим, як сідати за написання музики, Бетховен виливав на свою голову відро холодної води. Він вірив, що це дуже сильно стимулює роботу мозку.

/Files/images/0_84cab_c6dae98d_L.gif

Увага! Корисно знати

Вплив музики на людину/Files/images/32.gif

/Files/images/581.gifВплив класичної музики. Наше життя постійно оточує всякі звуки і музика. Ми чуємо спів птахів, гавкання собак, шум проїжджає мимо машини, музику, коли дивимося телевізор, слухаємо радіо або плеєр. Практично неможливо уявити життя без звуків і музики. Та це й не потрібно робити. Адже музика і різноманітні звуки прикрашають наше життя, роблять її більш яскравою і пам'ятною. Наприклад, слухаючи стару мелодію, ви можете згадати епізод зі свого життя, який був пов'язаний з даною музикою.

І музика здатна впливати на наше життя як позитивно, благотворно, здатна надихати, так і здатна знищити нас, розбудувати нашу психіку. Вченими було вивчено питання вплив музики на людину, і ось що було отримано з цих досліджень. Під своїм впливом пронизливі звуки на високій гучності здатні змусити згорнутися білок. Експеримент був проведений на одному з концертів, коли поклали сире яйце на 3:00 перед колонками. Після цього часу взяли яйце, і виявилося, що воно з сирого стало вареним всмятку. Від звуків важкого металу зупиняються і перестають рости рослини, а іноді вони навіть здатні загинути. Риба загинула, коли на неї справила вплив світломузики, в якій були звуки рока. Гіпнотичний вплив музики на людей. Так після пари годин знаходжень підлітків на дискотеці вони стають близькі до такого стану, який можна порівняти зі станом людей, на яких впливали за допомогою гіпнозу. А значить, що за допомогою музики можна ввести людину в гіпнотичний стан і запрограмувати на певні дії. Класична музика позитивно впливає на поведінку людей і їх стан. Був проведений досвід в одному кримінальному американському парку, де спостерігався високий рівень злочинності. У цьому парку включали через гучномовці класичну музику. І в підсумку ситуація в цьому парку різко змінилася в кращу сторону. Музику використовують як засіб по залученню клієнтів і бізнесмени, рекламні діячі.

/Files/images/678.gifТак, щоб привернути увагу до свого закладу включають гарну музику, і коли людина проходить повз нього, то обов'язково звертає увагу на нього. Або в супермаркетах, щоб покупці не йшли швидко з магазину, включають спокійну, розслаблюючу музику. В результаті, в таких супермаркетах покупці спокійно прогулюються і набирають товарів на більшу суму. На наше життя можуть впливати і слова, які містяться в пісні. Слухаю пісню зі словами, ми програмуємо і своє життя подібно словами, які є в пісні. Тому вибирайте пісні з хорошими словами, якщо вам охота хорошого життя. Тепер про вплив класичної музики. Коли вчені вивчали вплив класичної музики на людину, то встановили її чудодійний ефект. Особливо багато розмов ведеться про музику таких композиторів як Моцарт, Бетховен, Вівальді, Гріг, Шуберт, Чайковський, Шуман і Дебюссі. Кажуть, що музика Моцарта сприяє кращому засвоєнню інформації та взагалі активізує роботу мозк. Класична музика може зняти головний біль, особливо композиція Бетховена «Фіделіо», Ліста «Угорська рапсодія», Полонез Огінського. Якщо у вас проблеми зі сном, то від безсоння вас позбавлять п'єси Гріга, Чайковського та Сібеліуса. Ви можете поліпшити пам'ять, якщо станете регулярно прослуховувати Вівальді, його твори з циклу «Пори року». І хворі люди частіше в два рази швидше видужують, якщо слухали класичну музику. Загалом можна сказати, що класична музика корисна для здоров'я, вона покращує діяльність мозку, пам'ять, знімає біль, позбавляє від безсоння. Також окремо вплив робить на нас те, на якому музичному інструменті був зіграна музика: Гра на фортепіано врівноважує психіку, нормалізує роботу сечового міхура і нирок, надає очищаючу дію на щитовидну залозу. Мозкову діяльність можуть поліпшити звуки органу, а також вони нормалізують потоки енергії в хребті. Струнні інструменти: скрипка, гітара, арфа, віолончель - упорядковують роботу серцево-судинної системи.

/Files/images/57.gifТакож, струнні інструменти викликають почуття жалю. Духові інструменти сприяють очищенню легенів і бронхів і взагалі покращують роботу дихальної системи. Благотворно їх вплив і на кровообіг. Ударні інструменти сприяють лікуванню печінки і кровоносної системи, відновлюють ритм серця. Звичайно, краще віддати перевагу класичній музиці і постійно слухати її. Але не всім подобаються класичні мелодії. Таким людям можна порадити альтернативну музику. А саме латиноамериканські мелодії. Можна слухати і свої народні композиції - вони допомагають заспокоїтися і розслабитися. Але тільки не слухайте важкий метал чи рок, які руйнують ваш організм.

/Files/images/0_867.gif

Увага, рекомендації!

Як розвинути музичний слух

Музичний слух.

Багато запевняють, що музичний слух або є, або його немає зовсім, це талант, який можна тільки розвивати, але створити неможливо. Тому, якщо вам фахівці говорять про те, що у вас немає музичного слуху, не потрібно шукати тих, хто його "відшукає" за великі гроші, тільки час втратите, кошти, та й станете посміховиськом свого оточення. Взагалі, музичний слух - це не просто здатність, це набір здібностей, що дозволяють вірно сприймати, оцінювати і відтворювати музику.

Якщо ви хочете стати професійним музикантом або просто розбиратися в музиці як професіонал, варто дізнатися, як розвинути музичний слух, якщо він в принципі у вас є. Ось кому музичний звук необхідний: музиканти (композитори та виконавці), музикознавці, продюсери та звукорежисери. За допомогою вам варто звернутися не просто до викладача з оголошення, а до заслуженого викладачеві сольфеджіо. Так само необхідно щодня відпрацьовувати музичний слух , частіше співати, виконувати дихальні вправи, танцювати та ін. Розвивати музичний слух варто з раннього віку, з дитинства, коли дитина може сприйняти і запам'ятати набагато більше, ніж дорослий. Навчатися можна і вдома, якщо фінанси родини не дозволяють дати дитині повноцінного музичної освіти (це недешево!), Для цього варто підібрати і використовувати комп'ютерну програму розвитку музичного слуху.


Наприклад, це програма "Музичний екзаменатор".
Читання нот. Не багато виконавці пісень та інших творів вміють читати ноти, адже це складно. Але чи можливо в принципі навчитися читання нот у себе вдома? Звичайно, хтось зможе це зробити, але не завжди вірно, через що весь процес самонавчання буде "кривим". Якщо вам справді цікаво, як читати ноти, то варто взяти уроки у педагогів музики, які навчать вас цьому складному справі. Але теорію музичної нотації ви можете навчити і вдома.

Наприклад, в якості сучасної музичної нотації сприймається тактова пятилинейная нотація. Коли ж мова йде про нотного запису, мається на увазі партітурно нотація (відома з 17 століття). Першими музичними нотаціями були невменная, кондакарная крюковая і мензуральна нотації. Під час навчання читання нот ви повинні будете вивчити такі символи, як лінії, ключі, об'єднання нот, перенесення на октаву, тривалості, зупинки, метри, альтерації, мелізми, динаміку, повторення, закінчення, педалі.

Як ви можете зрозуміти, вчитися читання нот доведеться наполегливо, але якщо ви цього дійсно хочете, сміливо вступайте в бій і вчіть щось нове, до чого тягнеться серце, тобто до музики. Музичний слух, якщо не стане вашим засобом заробітку, може стати прекрасним варіантом для відпочинку та розваги з друзями.

/Files/images/0_842.gif

пам ятки на кожен день

Будь ласка, зверніть увагу!

/Files/images/6e.png

/Files/images/000_1.jpg

/Files/images/10.5.jpg

/Files/images/10.2.jpg

/Files/images/10.1.jpg /Files/images/0_84_L.gif

Увага, корисні поради!

Як розвинути голос і навчитися співати красиво/Files/images/123.gif

Є думка, що співати здатен тільки той, кому це дано від природи. Так, в цьому дійсно є частка правди. Однак не варто забувати і про те, що людина без природних здібностей може навчитися непогано співати, а той, хто спочатку має гарний голос, може втратити свій дар. Останнє часто відбувається тоді, коли люди забувають про важливість спеціальних вправ, зміцнюючий голос і допомагають навчитися правильно дихати, подавати звук і так далі. Як розвинути голос? Дане питання цікавить багатьох. Звичайно ж, добре заспівати яку-небудь пісню в колі друзів, причому заспівати так, щоб попросили продовжити міні-концерт. Старающийся рано чи пізно все одно доб’ється хоч якогось результату. Говорячи про те, як розвинути голос для співу, важливо особливу увагу приділити диханню, подачі звуку, артикуляції, так як без них гарний спів неможливо. Не варто думати, що все вийти легко і просто. Зусиль доведеться докласти багато.

Як розвинути голос Давайте для початку зупинимося на тих складових, без яких не можна співати красиво. Почнемо з дихання.

Вдих повинен бути стрімким, блискавичним, але в той же самий час абсолютно безшумним. Практично всі люди, які ніколи не брали уроків вокалу, намагаються при вдиху набрати повні груди повітря. Що виходить в результаті? У підсумку вони починають задихатися під час співу. Запам’ятайте: при вдиху роздуватися повинен живіт, груди ж завжди залишається нерухомою. Як поставити голос? Вправи тут можуть бути різними. Навчитися правильно дихати можна наступним чином: встаньте до стінки, руку покладіть на живіт, глибоко і різко вдихніть носом. Живіт при цьому висувається вперед – рука потрібна для того, щоб це відчути. Далі слід повільний видих через рот. Рука опускається разом з животом. При співі важлива артикуляція. Зверніть увагу на те, як співають академічні співаки: їх рот завжди відкритий широко. Якщо ви дійсно ставите питанням, як розвинути голос, то обов’язково повинні навчитися відкривати рот під час співу.

Вправа наступне: підійдіть до дзеркала і почніть промовляти голосні літери, максимально відкриваючи рот і ворушачи губами, як тільки можете. Спочатку це здасться дуже смішним, але повірте – користь від такої вправи велика. Звикнувши, спробуйте проспівати їх. Потім почніть розучувати-яку пісню, все так же артикулюючи. Звичайно ж, виконуючи твори в колі друзів, ніхто не артикулює як оперний співак, але все ж варто пам’ятати, що красиво співати із закритим ротом неможливо.

Важливо пам’ятати про емоційність, тембровим забарвленням і всьому іншому, без чого будь-яка пісня буде сухою і нецікавою. Важливо розуміти те, про що ви співаєте. Відчуйте твір, живіть ним, виявите місця, де потрібно співати голосніше, а де тихіше.

Не забуваємо і про те, що добре співати може лише той, у кого є хоч якийсь слух. У вас його немає? Не переживайте, так як розвинути його цілком реально. Для початку навчіться слухати те, що співаєте. Перш ніж починати співати, обов’язково прокрутіть мелодію у себе в голові, визначте місця, де вона йде вгору, а де вниз. Розвинути слух можна за допомогою співу гам, акордів, інтервалів. Як розвинений голос? Крім усього перерахованого вище, хочеться порадити співати якомога більше. Практика важлива завжди. Співайте тільки на диханні. При цьому рекомендується опускати гортань униз. Гами і інтервали, про які говорилося вище, допоможуть розвинути не тільки слух, але й сам голос. Ставить запитання, як розвинути голос, може знайти безліч вправ у спеціальній літературі (самовчителі, посібники та інше). Буде потрібно багато практики, але завзятий все одно доб’ється успіху. Безнадійних людей не буває.

За допомогою такої вправи ви навчитеся контролювати і правильно брати дихання.

/Files/images/0_8481.gif

Увага, корисні поради!

Як розвинути голос, голосові зв’язки?

Дихання. Голос допомагає людині передавати інформацію, виражати свої емоції і почуття. Завдяки йому можна запевнити або зворушити співрозмовника, тому його можна назвати основним інструментом переконання. Але далеко не всі мають приємний мелодійний голос, який би подобався оточуючим, але його завжди можна розвинути, оскільки голосові зв’язки являють собою звичайні м’язи. У даному випадку на перший план виходить дихання, саме з його допомогою можна розвинути голос. Коли воно не правильне, а також присутній скутість м’язів, це призводить до спотворень. Щоб зробити свій голос красивим і додати йому оксамитовість, можна скористатися простими вправами. Спочатку потрібно спробувати ходити не поспішаючи і стежити за своїм диханням. Так, вдих-видих повинен бути тривалістю в 2 кроку, але цей інтервал згодом буде потрібно збільшити до 10. Крім цього, розвинути голосові зв’язки допоможе наступну вправу: необхідно встати правильно, розставити трохи ноги, а руки підняти над головою і зімкнути в замок. Потім потрібно трохи відкинутися назад, вдихнути побільше повітря через ніс і неквапливо видихнути, схилившись вперед. Під час цієї вправи потрібно повторювати різні звуки: «і», «у», «е», «а», «о».

Сильний голос. Гарний голос потрібно зробити ще і сильним, тому його теж слід тренувати, а для цього можна взяти на замітку нескладні вправи. Їх потрібно виконувати обов’язково вранці, як зарядку, і краще всього у ванній кімнаті безпосередньо перед дзеркалом, вони додадуть впевненості у власних силах і зарядять життєрадісністю на весь день. Спочатку необхідно зробити глибокий вдих, потім видих, поки достатньо дихання. Слід зазначити, що на кожному вдиху потрібно вимовляти голосні, саме в такій послідовності, в якій вони дані тут: «ІІІ», «еее», «ааа», «ооо», «ууу». Такий набір не випадковий, його використовують абсолютно всі співаки при розспівування. Таке тренування дозволяє їм брати високі ноти, оскільки зв’язки завжди залишаються в тонусі. Звичайно, така розспівування вранці може не сподобатися домочадцям і сусідам, тому слід заздалегідь продумати це питання, можливо, має сенс поставити у ванну хорошу звукоізоляцію, щоб не завдавати нікому занепокоєння. Співочий голос.

Для розвитку співочого голосу потрібно небагато інша інструкція, оскільки потрібно буде навчитися керувати своїми зв’язками, щоб у процесі виконання пісні міняти інтонацію і тональність. Буде потрібно щоранку починати з дихальної гімнастики: спочатку слід зробити 7 повних вдихів допомогою носа і стрімко видихнути через рот. Крім цього, потрібно робити ще й розминку рота, шляхом покусування мови, щік, губ. Після того як прийде відчуття розслаблення, можна почати виконувати вправи для голосових зв’язок. У першу чергу слід вимовляти склади, в яких є дзвінкі і глухі приголосні, але розбавлені однієї голосної. Слід вживати ось такі: ПКТО, ПКТІ, ПКТА, пкте, пкти, (пильнуй, бде, БДА, бдо, БДУ) але якщо вони не подобаються, то можна придумати свої, записати їх на папірці і читати вчасно тренування.

Викладачі по вокалу радять читати скоромовки, тільки перший час це потрібно робити повільно, чітко вимовляючи всі букви, потроху можна прискорювати темп, але при цьому виразність вимови не повинна губитися. Як тільки вдасться впоратися зі скоромовками, можна буде читати улюблені літературні твори. Щоб розвинути голос, потрібно буде багато тренуватися, але без праці в цій справі ніяк, тому слід запастися терпінням і не зупинятися на досягнутому.

/Files/images/0_849.gif

Увага, це цікаво знати!

Користь танцю для організму людини/Files/images/7060.gif

І медикам, і психологам всього світу давно вже відома користь танцю для організму людини. І якщо навіть вам доводиться багато часу проводити на роботі, і вам здаються марною тратою часу всякі там "танцюльки" - не поспішайте відмовляти собі в задоволенні.Ще древніми індійцями було точно підмічено: "У танці - саме життя".

І це не просто слова - саме танець може моментально наповнити тіло життєвою енергією і привнести в життя нові і дуже яскраві фарби. Танець створює настрій. Ви здивуєтеся, наскільки динамічні рухи тіла здатні приводити в форму, змушувати посміхатися і любити життя.

Танці як ліки Танці офіційно і досить давно визнані ліками. Адже їм не тільки під силу піднімати настрій, а й рятувати від багатьох серйозних недуг. Ще неповторна Айседора Дункан задовго перед тим, як з'явився термін "психофізика", говорила, що душевні стани людини пов'язані безпосередньо з рухами його тіла. Іншими словами, якщо рухатися певним чином, можна легко вплинути на стан своєї душі. "Люди, притисніть руки до сердець і прислухайтеся до своїх душах - тоді ви зрозумієте, як потрібно танцювати", - говорила вона, щиро вірячи, що навіть найбільші печалі, страхи й негативні думки залишають людини під час танцю.

Танець легко знімає не тільки напруга в м'язах - він прояснює свідомість, покращує психоемоційний стан і сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей. Особливо відчутну користь танці приносять тим, хто схильний до накопичення в собі негативних емоцій, хто не вміє вчасно розлучатися з ними без нервів, істерик і ризику для інших. Танець виводить з найважчої депресії і допомагає по-новому подивитися на навколишній світ.

Доведено, що танець знижує ризик ішемічної хвороби серця, приводить у норму обмін речовин і імунітет, зміцнює кістки і знижує ризик розвитку остеопорозу та переломів. Користь танцю для організму цим не обмежується - танець реально допомагає в лікуванні бронхітів і навіть здатний полегшувати приступи астми, також він покращує ходу, грацію, поставу, надає стрункість і гнучкість. І це далеко не весь перелік корисних властивостей танців.

Пам'ятайте: ніколи не пізно почати танцювати. До танців практично немає протипоказань - потрібно просто підібрати той танець, який підійде саме вам. Якщо ж у вас є які-небудь хронічні захворювання, то перед початком занять потрібно обов'язково отримати консультацію лікаря. Потім ще непогано б і поговорити з інструктором з танців для визначення дози фізичних навантажень.

Як вибрати танець для себе?

Існують десятки різних танцювальних шкіл. Ви завжди можете підібрати те, що підійде вам за темпераментом, і при цьому буде величезна користь. А можна з допомогою лікаря вибрати танець для певних терапевтичних цілей.


Найпопулярнішим на сьогодні є стиль "латино". Мамба, ча-ча-ча, сальса, румба - ритм цих заводних танців миттєво розбурхає вас і зробить королевою будь-якої вечірки. Ви забудете про проблеми з протилежною статтю! А найголовніше - латиноамериканські танці найкращим чином вплинуть на вашу фігуру. Особливістю цих танців є ритмічні рухи тазом і стегнами. У результаті ви отримаєте відмінну тренування тазостегнових суглобів, кровообіг покращиться, особливо в органах малого тазу. Латинськими танцями в деяких країнах офіційно лікують депресію і захворювання хребта (поперекового відділу).

Фламенко - прекрасний вихід при лікуванні остеохондрозу. Заняття в основному засновані на відпрацювання правильної постановки корпусу. Це прекрасно зміцнює спинні м'язи, сприяє формуванню королівської постави, розпрямляє грудний відділ і плечовий пояс.

Арабські танці по праву вважаються найбільш збудливими для чоловіків і самими цілющими для жінок. Танці живота приваблюють не тільки своїм витонченим еротизмом і пластикою. Завдяки чуттєвим рухам, краще починає працювати комплекс найбільш глибоких м'язів живота і діафрагма. Під час танцю внутрішні органи піддаються самому глибокому масажу, йде стимуляція роботи кишечника, зникає цілий букет хронічних захворювань. Такий танець є неперевершеною профілактикою гінекологічних хвороб. Також розробці піддаються всі відділи хребта, що надає тілу дивовижну пластичність і гнучкість. І це ще не все - східні танці дозволяють відчути оргазм приголомшливої ??сили навіть тим, хто до цього вважав себе фригідними.

Хорошим психотерапевтичним ефектом для організму людини мають також індійські танці. Вони є відмінною підмогою для людей, хворих на діабет, різними формами артриту і гіпертонією, а також допомагають при лікуванні артеріальної гіпертонії.

У кельтських танцях теж укладена особлива користь для людини. Такі танці здатні виправляти сколіоз і лордоз, а також вирівнювати форму ніг. Цей ефект досягається шляхом сильних рухів ніг і необхідності рівно тримати спину. Така необхідність стояти нерухомо і рівно приводить в роботу практично всі м'язи. Танець чудово зміцнює ікри ніг і стегон, тренує дихальну та серцево-судинну системи.

Фокстрот, за запевненням вчених, здатний попереджати хворобу Альцгеймера. Це підтверджують результати досліджень, проведених американськими вченими. Особливу користь приносить цей запальний танок людям у віці. У ньому немає різких рухів, а ритм передбачає активну роботу всіх органів і систем. Найбільший вплив танець надає на діяльність судин мозку.

Виконання вальсу - найромантичнішого і красивого танцю - зміцнює нервову систему, впливає найкращим чином на мозкову активність, зміцнює вестибулярний апарат і наповнює відчуттям глибокої задоволеності собою і навколишнім світом.

Це дуже просто - бути щасливим і здоровим. Головне - вибрати підходящий для себе танець. Якщо він буде вам до душі, то всі хвороби відступлять самі собою.

/Files/images/0_849_2.gif

Дыхательные упражнения для вокалистов ещё способны Вас удивить!Добрый день, уважаемые читатели моих музыкальных заметок! Сегодня хочу представить Вам неординарные дыхательные упражнения для вокалистов.

Во время выполнения дыхательных упражнений, очень важно не напрягаться, сковываться, стараться быть расслабленным, поэтому перед началом таких упражнений необходимо выполнить несколько специальных расслабляющих дыхательных упражнений.

Начнём с этих самых расслабляющих упражнений, а затем прийдём к двум основным упражнениям. Все эти упражнения важны ещё и потому, что помогут Вам в последствии научиться правильно петь, т.е. петь диафрагмой. Необходимо, чтобы Ваша поза была правильной, приближенной к естественной, чтобы сохранить максимальный комфорт во время выполнения дыхательного упражнения стоя. Ваши плечи должны быть расслаблены, но спина не должна при этом горбиться. Избавьтесь полностью от всякого напряжения в теле. Начните с медленного вдоха и выдоха. Если в процессе этого расслабляющего дыхания Вы чувствуете, что воздух проходит через верх Вашей грудной клетки, то постарайтесь дышать «ниже», животом. Такое дыхание уменьшит напряжение в теле и увеличит количество вдыхаемого воздуха. Сконцентрируйтесь на дыхании, почувствуйте, как поднимается и опускается Ваш живот при этом дыхательном упражнении. Ваши лицевые мышцы тоже должны быть расслаблены во время этого упражнения. Чтобы почувствоваться, как работает Ваша диафрагма, резко и с силой выдохните воздух, и Вы автоматически сделаете вдох. Это поможет Вам почувствовать работу Вашей диафрагмы. Правильная работа Вашей диафрагма – это основа правильного дыхания вокалиста. Она помогает Вам контролировать Ваше дыхание и громкость голоса во время пения.

Выполняя новые дыхательные упражнения для вокалистов, люди обычно неконтролируемо стискивают челюсти. Постарайтесь избежать этого, не напрягайте мышцы лица.

Эти расслабляющие предварительные упражнения полезны как для начинающих, так и для опытных исполнителей. Ну, а теперь перейдём к нескольким новым основным дыхательным упражнений для вокалистов.

1. "Свечка". Это одно из тех дыхательных упражнений, которое поможет вокалистам научиться контролировать своё дыхание во время пения. Сядьте напротив зажженной свежи так, чтобы пламя свечи находилось на расстоянии примерно 20 сантиметров от Вашего лица. Зафиксируйте в одном положении Ваши плечи и грудную клетку. Замрите. Теперь выдыхайте прямо в сторону пламени. Выдыхайте мягко и медленно на пламя, но так, чтобы его не задуть. Выдыхайте непрерывно, чтобы пламя свечи постоянно колебалось. Вам нужно выяснить, как долго, не задувая свечу, Вы можете заставлять пламя колебаться. Кажется просто? А Вы попробуйте!

2. "Руки и колени". Это дыхательное упражнение для вокалистов широко и успешно применяется уже довольно давно. Сначала Вам нужно встать на четвереньки, упершись локтями и колени в пол. Теперь глубоко и медленно вдохните несколько раз. Постарайтесь дотянуться животом пола при вдохе. При этом не давайте своей грудной клетке двигаться, Вы дышите животом. С каждым вдохом Ваша спина должна расширяться за счёт работы диафрагмы. Это упражнение считается одним из лучших упражнения для вокалистов.

Выше представлены дыхательные упражнения для вокалистов – они одни из самых важных. Они полезны как для начинающих, так и для профессиональных вокалистов. Конечно, есть множество других дыхательных упражнений, но начните с указанных, и в будущем Вы сможете выполнить любой другое упражнение для вокалиста.

Кiлькiсть переглядiв: 792