Підписатися на RSS
Панченко Алевтина Геннадіївна

/Files/clip_image002.jpgвчитель іноземної мови, вчитель вищої категорії, вчитель - методист. Відмінник освіти. Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Директор ХХІ століття"

/Files/images/angl/Photo1.jpg

Вчитель англійської мови Михайловська Олена Олегівна

Перелік навчальних програм з іноземних мов, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2018/2019 навчальному році

The English Language week

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
ДатаНазва заходуКласВідповідальний
09.02Лінійка: The week of English Language10 АБаганова Г.І.
10.02Відкриття тижня англійської мови
Do you know Great Britain? (Scotland, Wales)
Страноведческий конкурс «Чи знаєш ти Велику Британію?»
7 АБаганова Г.І.

Михайловська О.О.
11.02Інсценування казки Three Bears. «Три медведі»
Конкурс читців
6 АБаганова Г.І.
12.02A trip__ London Відкритий урок6 АМихайловська О.О.
13.02Will you be my Valentine?
Конкурс валентинок . Святкова пошта до дня Святого Валентина
9 АБаганова Г.І.

Михайловська О.О.

Завдання школи – навчити жити. Ми повинні виховувати людину,здатну створити своє власне життя, здатну до самовизначення. Учні, які раніше озброювались лише системою знань, умінь і навичок, сьогодні повинні бути підготовлені до життєдіяльності, здатні активно і творчо працювати, діяти, саморозвиватися та вдосконалюватися інтелектуально, морально і фізично. А це, фактично, і є виконання Закону України «Про Освіту», де говориться: «Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей; формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу, забезпечення народного господарства кваліфікованими фахівцями».

Саме так визначаються першочергові завдання педагогічного колективу. Зрозуміло, що саме за умови достатньої сформованості різноманітних інтересів, знань, умінь, життєвого досвіду особистості, мотивів на успішність у шкільному віці учень долучається з інтересом до навчання, праці та моделює наслідки власної майбутньої життєтворчості. Отже, життєва компетентність дітей – основа розвитку особистості.

А результат навчання повинен забезпечити кожен учитель зі свого предмета на кожному уроці, плануючи навчальний процес – не тільки як процес засвоєння знань, оволодіння вміннями й навичками, але й процес формування компетентностей кожного учня, виховання його особистості, розвитку його суспільно-соціальної й творчої активності. Одним з таких факторів і є «Предметний тиждень».

Предметний тиждень з англійської мови – це тісна співпраця вчителів та учнів. Зусилля вчителів з організації позакласної роботи позитивно позначаються на результатах навчання з англійської мови, Відбувається поглиблення, розширення і систематизація знань учнів.

Тиждень англійської мови приніс незабутні враження. учням, викликає неймовірне захоплення, а також заохочення до вивчення мови.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

2008 рік – 25 учасників: 11 відмінний результат, 14 – добрий результат

20011 рік – 25 учасників: 10 відмінний результат, 15 – добрий результат

2012 рік – 23 учасника: 10 відмінний результат, 13 – добрий результат

2013 рік – 26 учасників: 15 відмінний результат, 11 – добрий результат

Всеукраїнська гра “Puzzle”

2011 рік – 18 учасників: 11 відмінний результат, 7 – добрий результат

Підсумки тижня англійської мови 2013-2014н.р.

З метою удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроці англійської мови, розвитку творчих здібностей та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови в період з 10.02-14.02 2014 в школі був проведений тиждень англійської мови.

Тиждень розпочався радіо лінійкою, яка була проведена учнями 9-А класу (вчителем Тарнавська Т.І). На конкурс були представлені стіннівки та плакати. Кращими були стіннівки 7,8 та 10 класів./Files/images/angl/DSCN0538.jpg

В рамках тижня англійської мови було проведено ряд змістовних та цікавих заходів.

Так, з 10 лютого , за участю учнів 10- 11 класів відбулося інсценування мюзиклу «Моя чарівна леді» за участю Б. Шоу (вчителем Панченко А.Г.). Активними були: Крикун Аліна, Стасюк Наталя, Топчий Катя, Яценко Роман, Корнєєва Ірина.

Протягом тижня на перервах звучали англійські пісні (вчитель Тарнавська Т.І)

11 лютого цікаво та змістовно з використанням інформаційно- комунікаційних технологій проходили заходи у 8-А класі, присвячені життю та творчості В.Шекспіра (вчитель Баганова Г.І.)

Для учнів початкових класів відбулася захоплююча мандрівка в країну англійських казок (вчитель Тарнавська Т.І.). Кращими були: Закревська Анна, маркова Тетяна, Холявчук Катя, Сорочан Ліза, Обухова Вероніка, смирнова Віка, Юрченко Анна.

12 лютого учнями 5 класу було проведено інсценування казки «Червона шапочка» (вчитель Баганова Г.І.), де були показані таланти та творчість дітей. Активніші були: Дубина Сергій, Адрєєв Артем, Глухарєва Софія, Зажицька Катя, Дробот Олександра, Дубова Діана.

/Files/images/angl/DSCN0496.jpg/Files/images/angl/DSCN0498.jpg/Files/images/angl/DSCN0507.JPG

Цікавий та актуальний проект «англійські традиції» відбувся за участю учнів 10-А класу (вчитель Панченко А.Г.), де учні мали змогу ознайомитися з культурою та традиціями Великобританії. Найактивніші були: Гайдар Ганна, Борисенко Юлія, Проханюк Настя, Журавльова Катя.

Учнями 4-А класу було проведено відео подорож до Лондону (вчитель Тарнавська Т.І.). День закінчився конкурсом на кращу «валентинку». Призери конкурсу - учні 8-А класу: Кравчишин Настя та Чубенко Дар’я та Мозолевська Дар’я./Files/images/angl/DSCN0541.jpg

Протягом тижня школярі брали участь у різноманітних конкурсах , демонстрували свої знання з англійської мови та країнознавства./Files/images/angl/DSCN0528.JPG

Зокрема, 13 лютого було проведено конкурс кращих читців англійської поезії (вчитель Тарнавська Т.І.), кращими були учні 5-7 класів: Ільїн Максим, Дробот Олександра, Дубина Сергій, Зажицька Катерина, Андрєєв Артем і Зігунова Софія.

13 лютого за участь учнів 1-А класу було проведено захід «ABC- Party» (вчитель Тарнавська Т.І.) Активнішими були Гоженко Іра, Ложник Марія, Підгайна Діана, Подопригора Діана, Козирєв Любомир, Черноморова Софія.

14 лютого активну участь у «святі кохання» взяли учні 8-1 класів (вчитель Баганова Г.І. та Тарнавська Т.І.), де показали свої вокальні та творчі здібності.

Тиждень англійської мови завершився нагородженням найактивніших учасників усіх конкурсів на заходів.Підсумки тижня англійської мови

Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, популяризації її серед учнів, активізації всіх форм позакласної роботи, розвиток творчих здібностей дітей- є метою проведення тижня англійської мови в школі.

Для вчителів кафедри англійської мови Багановій Г.І., Ніжніковській К.Є., Барсуковій С.І. є важливим залучення учнів усіх класів в різноманітні заходи, вікторини, конкурситижня незалежно від рівня їх знань.

З 11 по 15 лютого в нашій школі пройшов тиждень англійської мови для учнів 1-11 класів. Він був присвячений історії, культурі та звичаям країн мову яких вивчаємо та традиції святкування «Дня Святого Валентина». Для реалізації поставлених цілей проведені наступні заходи: нестандартні уроки іуроки-вікторини, конкурс на кращого читця віршів англійських поетів, інтерактивні та інтелектуальні ігри,відео–уроки(«Знайомтесь : моя сім’я»,«Традиції святкування дня Святого Валентина»), перегляд мультфільмів,творчі конкурси, позакласний захід «Валентин і Валентина». Програма тижня була насиченою та різноманітною. Школярі активно брали участь в завданнях посильного рівня, демонструючи свої знання й з інших предметів необхідних для вирішення поставлених завдань.

Тиждень англійської мови розпочався з радіо лінійки яку організували і провели вчителі Баганова Г.І., Ніжніковська К.Є., Барсукова С.І. та старшокласники Жеріхова Валерія (11клас) , Дубіна Юрій (9 клас). До уваги учнів школи був представлений план проведення заходів цього тижня. Для учнів 1-5 класів вчителями – предметниками була організована презентація книг англійських письменників. Самі діти представили малюнки героїв своїх улюблених казок. На перервах, атмосферу початку тижня англійської мови створювали відомі пісні відомих виконавців.

У вівторок, 12 лютого,вчителем Багановою Г.І. для учнів 5 класу була проведена інформаційна сторінка: «Традиції святкування Дня Святого Валентина в різних країнах світу» . Активними учасниками цього заходу стали учні 5 класу:ВакаТ.,Войтенко Д., Прозорова А., Володько М., Гюллер А., Забарчук Н., Маркова К., учні 10 класу Войтенко О., Сердюк Ю., Проханюк Н. та учениця 11 класу Дзюбич А. На відео-уроці слухачам продемонстрували фрагменти фільму «Ромео та Джул’єта», мультфільм «Кохання це…" Учасники проявили себе в пошуковій справі, а завдяки цьому їх однокласники дізналися багато цікавої інформації з теми. Самі ж слухачі читали вірші, розповідали історію виникнення свята та грали в гру «Найуважніший».

В середу, 13 лютого вчителем англійської мови Ніжніковською К.Є. був проведений захід «Знайомтесь : моя сім’я» для учнів3 та 4 класу. Діти читали вірші про сім’ю , співали пісні та розповідали про своїх рідних демонструючи їх фото на стіннівці, яку зробили власноруч.

14 лютого вчителями Багановою Г.І. , Барсуковою С.І., та Ніжніковською К.Є. для учнів початкової школи були проведені тематичні уроки, присвячені історії виникнення та святкування «Дня Святого Валентина» в англомовних країнах. З поданої на уроках ​​презентаціїдіти дізналися багато цікавої інформації, окрім того читали вірші та підписували Валентинки один одному англійською мовою. Учні старших класів допомогли вчителям організувати роботу святкової пошти, провели конкурс на кращу Валентинку, а також привітали віршами вчителів на шкільному радіо впродовж навчального дня.

На кінець тижня англійської мови 15 лютого вчителем Ніжніковською К.Є. та учнями 6-7 класів було проведено інсценування казки «Білосніжка та сім гномів». 17 учнів мали змогу проявити свій акторський талант та продемонструвати його учням 1-7 класів. Глядачі із задоволенням сприйняли виставу англійською мовою, разом із героями вболівали та раділи! Гра в казці змогла розкрити талант учнів та навчила впевнено триматися на сцені перед аудиторією. Всі, хто приймали участь у виставі були нагороджені грамотами адміністрації школи та гучними оплесками глядачів !

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 962