Всеукраїнський онлайн-урок

Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки “Я. Безпека. Кіберпростір”

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

З 07.02 по 14.02.2023 р. освітній заклад долучився до Всеукраїнського Тижня безпечного інтернету

Суспільство без бар’єрів – це повага до кожної людини та рівний доступ до можливостей, аби усі ми без виключення стали активними учасниками життя.Суспільство без бар’єрів– це створення умов для розвитку кожної дитини, забезпечення її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства. Це щасливе безпечне майбутнє для кожної дитини. Під час війни, безбар'єрність це ще і про безпеку людини.

З 07.02 по 14.02.2023 р.освітній заклад долучився до Всеукраїнського Тижня безпечного інтернету, до онлайн-марафону від Google Україна, присвяченого Дню безпечного інтернету.

*Про цифрові можливості і безпеку в Інтернеті

Інтернет, сучасні інформаційні технології відкривають безліч можливостей:

-доступ до інформації та контенту;
-можливість навчатися, дізнаватися нове;
-займатися саморозвитком;
-спільно працювати над проектами;
-інтерактивно взаємодіяти з людьми.

«Але якщо не встановлювати фільтри між нами і онлайн-світом, ризикуємо мати негативні наслідки. Якщо доросла людина може сортувати контент, то дитина може потрапити у серйозні негативні історії. Зусилля потрібно спрямовувати на створення середовища, у якому діти й батьки вибудовують діалог через довіру і взаєморозуміння. Щоб ці потужні інформаційні хвилі не змивали наше психічне здоров'я і психічне здоров'я наших дітей».

Через війну ми переживаємо спектр відчуттів та емоцій, які насправді здатні сильно «підкосити» здоров’я. Як використати інтернет можливості для первинної підтримки у кризових ситуаціях, аби навчити кожного вміти допомогти собі та іншим.

Миколаївська ЗОШ 17 ім. Саражана В.Г. ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ _2023

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ МЗОШ N 17 ім. Саражана В. Г.

2-А

/Files/images/bezpechniy_nternet/диплом.jpg