Перші кроки в НУШ

З 3 вересня 2018 року наші першокласники почали навчатися за новим Державним стандартом загальної початкової освіти.Це важливий попередній етап реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Вже перші кроки свідчать, що навчаючись за програмою «Інтелект України» , у дітей формуються ключові компетентності.Кожний день, цікавий та успішний, розпочинається ранковою зустріччю, під час якої діти діляться своїми радощами та турботами, ближче знайомляться, вчаться спілкуватися, спільно планують свій день, обирають помічника вчителя на день.Під час ранкової зустрічі першокласники вивчають назви місяців та днів тижня, співають улюблені пісні, емоційно налаштовуються на навчальний процес.

Тепер навчання – це активна діяльність дітей, цікаві рухливі навчальні ігри, співпраця в парі, спільна робота у групах, радість пізнання, розвиток особистості та плекання здоров’я учнів.